Do Makova s poraněným zvířetem

Krátce před polednem 7.8. bylo oznámeno na linku tísňového volání Městské policie Strakonice (156) ženou, že nalezla V Holi zraněnou vlaštovku. Ta byla následně převezena strážníkem do záchranné stanici živočichů v Makově.

Řídil motorku bez patřičného řidičského oprávnění

Krátce před dvacátou hodinou 8.8. provedla hlídka městské policie na parkovišti u pivovaru kontrolu řidiče motocyklu na základě toho, že na motocyklu nebyla připevněna registrační značka. Z následného jednání mezi strážníky a mladým mužem se ukázalo, že dotyčný ani nevlastní řidičský průkaz. Proto byl předán strážníky do rukou Policie ČR.

Odcizené zboží bylo vráceno do regálů

Krátce po poledni 8.8. byla v jednom ze strakonických marketů zadržena žena při pokusu o odcizení zboží. Zboží bylo vráceno nepoškozené do prodejny, žena odešla s pokutovými bloky.

Nezajištěná vozidla

Dvě nezajištěná vozidla byla nalezena během 9. srpna. První z vozidel nalezla hlídka při běžné kontrole v odpoledních hodinách v ulici Bezděkovská, na druhé, v ulici Čelakovského, byli strážníci upozorněni oznamovatelem. U obou případů se na místo dostavili majitelé vozidel, kteří si po kontrolách vozidel tato zabezpečili.