Otevřené dveře

V ranních hodinách 18.7. bylo oznámeno na linku tísňového volání městské policie (156), že je na Sídlišti 1. máje zaparkované vozidlo, u kterého jsou otevřené zadní dveře. Strážníci vozidlo zajistili a uvnitř nechali vzkaz pro nepozorného majitele.

Strážníci uhasili oheň

V odpoledních hodinách 18.7. byla hlídka městské policie upozorněna na hořící odpadový koš u Základní školy Dukelská. Strážníci oheň na místě uhasili. Poděkování patří všímavé oznamovatelce.

Po dětech zůstával nepořádek

V odpoledních hodinách 21.7. byla upozorněna hlídka městské policie na děti, které se scházejí v ulici Spojařů, kam si natahají starý nábytek a poté po nich zůstane nepořádek. Strážníci zde partičku dětí zastihli, ty si po sobě nepořádek uklidily a odešly si hrát na dětská hřiště.

Nepoučitelní cyklisté

Krátce po dvaadvacáté hodině 22.7. byl opět řešen strážníkem městské policie pokutou v příkazním řízení na místě neosvětlený cyklista.

Volně pobíhající pes napadl psa oznamovatelky

Krátce po deváté hodině 23.7. přijali na služebnu městské policie oznámení o napadení psa oznamovatelky jiným, volně pobíhajícím psem v prostorách pod hřbitovem v ulici Podsrpenská. Strážníci zjistili, že útočící pes zde byl původně majitelem připoután, avšak překousal vodítko a poté zaútočil na psa vedeného oznamovatelkou. Vzhledem k tomu, že se jednalo o psa rasy staford, museli strážníci přistoupit při jeho odchytu k použití narkotizační pušky. Po uspání byl pes předán do psího útulku. V současné době se shání jeho majitel.

Nález injekční stříkačky

V dopoledních hodinách 24.7. byla u Základní školy Dukelská nalezena nezletilou osobou použitá injekční stříkačka. Přivolaní strážníci nález uložili do boxu a následně převezli k likvidaci. Oznamovateli děkujeme za upozornění.