Snažili se odcizit kabely

Krátce po půlnoci 2.3. byla kontrolována hlídkou městské policie osádka vozidla, která se snažila odcizit odpad z kontejneru na elektroodpad v ulici Šumavská. Kabely dotyční naházeli z vozidla zpět do kontejneru, přesto se ze svého chování budou zpovídat u přestupkové komise MÚ Strakonice. Naše poděkování patří oznamovateli, který nás na tento nešvar upozornil.

Bez řidičského oprávnění se neoplatí jezdit

Krátce před jednou hodinou noční 3. března byl strážníky kontrolován řidič motorového vozidla, který svůj vůz řídil i přesto, že měl vysloven zákaz řízení ve správním řízení. Strážníci řidiče předali hlídce OO Policie ČR.

Mladý muž řídil i přes vyslovený zákaz

Ve večerních hodinách 4.3. byl zastaven v ulici Volyňská pomocí výstražných světel modré barvy a světelného nápisu STOP řidič vozidla, který řídil motorové vozidlo, přestože má vysloven zákaz řízení. Mladík byl následně předán hlídce Policie ČR.

Cizinec kradl v obchodě

V podvečerních hodinách 5.3. byli strážníci přivoláni do prodejny v ulici Volyňská. Zaměstnanci zde dopadli zlodějíčka, který se snažil odcizit zboží za více než osm set korun českých. Vzhledem k tomu, že na místě strážníci zjistili, že se jedná o cizího státního příslušníka, byl po zjištění totožnosti předán hlídce cizinecké policie.

Nález injekční stříkačky

Poděkování patří muži, který v odpoledních hodinách 6.3. upozornil MP na nález na sídlišti Mír. Nalezl zde použitou injekční stříkačku, kterou následně strážníci z místa odstranili a předali k likvidaci.