„Je to obdivuhodné, kolik vás přijelo, asi jste si všimli, že jsme s tím nepočítali, ale je perfektní, že se dokážeme přijet takhle pobavit. Moc děkujeme všem za účast a přejeme vám, ať máte hezký rok, na motorkách nebo bez nich,“ řekl v Katovicích po vykopání Pinka z hrobečku vedoucí Motobobrů Vladimír Hrdlička.

Motorkáři se od strakonického RobinOilu, který doslova zavalili ze všech stran, vydali ve dvě hodiny odpoledne na společnou vyjížďku. Vyjeli směr kluziště Katovice, kde vykopali Pincka z hrobečku, pak společně vyrazili směr Horažďovice, Velký Bor, Svéradice, letiště Tchořovice, kde byla kaskadérská show, následovalo kafe a společný odjezd zpět, přes Velký Bor a Horažďovice do KD Katovice. Den uzavřela párty v KD Katovice, kde se o muziku postaral DJ Miloš Zeman.

Zdroj: Martin Hladík

Už potřetí vyrazil do Strakonic na motorce na Vykopání Pincka Martin Hladík z Větřní s manželkou Martinou. Stejně jako samotné organizátory ho překvapilo, jaké množství motorkářů si akci nenechalo ujít. „Nikdo s tím nepočítal. Myslím, že to byl, omylem, největší sraz motorek v ČR,“ řekl se smíchem.