Kromě své běžné práce ještě navíc moderujete společenské akce. Jak to stíháte?
Zatím se to stíhat dá, i když někdy je to časově hodně náročné. Poslední dobou přejíždím z akce na akci, a to je s časem závod, jak tomu říkám.

Jak dlouho se moderování věnujete?
Věnuji se moderování už od dětství – začínal jsem doma před zrcadlem s vařečkou, s kamarády jsem dělal různé rozhovory a tak dále.
Byla to legrace, ale v posledních šesti letech se mi tento koníček zalíbil natolik, že jsem se rozhodl pro studium tohoto oboru a více se tak zdokonalil. Za tuto dobu jsem potkal samé fajn lidi, setkal se s moderátorskými ikonami ze showbussinesu, moderátorskými vzory, herci…

Například?
Například Jan Čenský, který je právě mým vzorem, nebo Martin Dejdar.

Jaké typy akcí moderujete? Máte nějakou, která je vaším moderátorským snem?
Absolventské plesy, dětská odpoledne, sportovní odpoledne, charitativní akce, hasičské závody, módní přehlídky, modelářské dny, rádio a spousty dalších.
A moderátorský sen? Asi mít svůj pořad, třeba talkshow. A nebo moderovat Miss či Superstar.

Na jakou akci vzpomínáte nejraději a na jakou byste hned teď zapomněl, kdybyste mohl?
Rád vzpomínám na letošní modelářský den v Hradci Králové, kde jsem se vrátil do dětských let, dále pak na charitativní akce pro postižené, protože tyto děti, jak se jim říká, jsou dokonalé.
A na kterou bych nejraději zapomněl? Myslím, že jsem se s žádnou, ještě ani nesetkal. Každá akce je něčím zajímavá.

Nemáte někdy pocit, že jste už absolutně – jak se říká – vykecaný?
Tak to snad ani ne, jsem ze školy – studia naučen reagovat ihned. Moderátor musí být připraven, je to jako se záchranou života, kdy člověk musí mít okamžitou reakci.
Absolutně vykecaný jsem byl snad jen v rádiu, kdy jsme dělali několikadenní maraton.
Mluvíte spatra, nebo se pečlivě připravujete?
Záleží na dané akci, podle toho, co vše pořadatel vyžaduje, atd. Některé přípravy vyžadují pečlivé a maximální nasazení. Nikdy člověk neví, co ho na akci překvapí, takže spíše reaguji na danou situaci, čas. Improvizace je pro mne náboj, který mě maximálně nabíjí, tudíž reakce okamžitá…

Dokážete odhadnout, co před daným publikem můžete říct a co už neunesou?
Člověk v tomto oboru si musí dávat obrovský pozor na to, co řekne, protože pak je to pokrok nahoru, v opačné případě obrovská rychlost dolů a tato situace může vyplynout kdykoliv.

Jak dlouho myslíte, že to ještě budete dělat?
Abych pravdu řekl, nevím. Ale rád bych se v této oblasti i nadále zdokonaloval, chtěl bych se posunout výše, až do televize. Uvidíme, jak se zadaří. Ale je to koníček, který mi dává sílu, baví mě, a tak doufám, že se má ústa jen tak nezastaví.