Sál Na Nové byl v sobotu 31. ledna natřískaný až po strop. Na 350 dětí a dospělých dorazilo na druhý Dětský ples pořádaný fit studiem Atlantic. „Na programu se podílelo devět tanečních a sportovních skupin studia, a to z Volyně a Vlachova Březí," uvedla za pořadatele Pavla Dušková Valhodová.

Dětský ples ve Volyni.Atlantic pořádá každoročně jarní ples pro dospělé. „Předloni nás napadlo udělat tento tradiční ples i pro děti. Musím říct že to byla trefa do černého. Účast na našem loňském plese byla opravdu ohromující – na čtyři stovky účastníků. Bohužel jsme právě proto museli ten letošní co se vstupenek týká omezit z důvodu kapacity sálu," dodala.

I tady bylo vidět, že děti berou svůj ples velmi vážně – krásné šaty, návštěva kadeřníka, líčení bylo pro slečny a mladé muže ve věku tři až 15 let samozřejmostí. „Moc jsem se těšila, protože se tady hodně tancuje, což se mi fakt líbí. Také tady vystupuji," svěřila se osmiletá Sára Křešničková.

Příprava plesu i ostatních akcí je práce týmu lektorů fit studia. Další velkou akcí je 6. ročník Skřítkování na Kubově Huti – jízda vlakem, plnění úkolů s hledáním pokladu.