Také tato sportovní akce doplatila na covidové přerušení. "Kdyby k němu nedošlo, měli bychom již 25. ročník," uvedla ředitelka MŠ a ZŠ Dana Šatrová. Ale právě nucená přestávka měla podle ní vliv nejen na skvělou účast, ale také nefalšovanou sportovní atmosféru. "Závodníci se k nám moc těšili. Pro každého je připraven dárek bez ohledu na to, jak se umístí," dodala.

A jaké bylo pořadí?

I. kategorie předškolní dívky 2017 a mladší 180 m celkem 17 závodnic

1. Eliška Hládečková MŠ Střelské Hoštice 2018 38,85 s

2. Eliška Malíková MŠ Střelské Hoštice 2017 40,31

3. Gabriela Brucknerová MŠ Střelské Hoštice 2017 42,04

4. Mia Nováková MŠ Střelské Hoštice 2018 43,36

5. Kristýna Peterková MŠ Nepomuk 2017 44,27

6. Anežka Jirsová MŠ Šumavská Strak. 2018 44,68

I. kategorie předškolní chlapci 2017 a mladší 180 m celkem 13 závodníků

1. Štěpán Švarc MŠ Střelské Hoštice 2017 36,73

2. Jindřich Toman SKI klub Strakonice 2017 38,02

3. Tomáš Boukal MŠ Střelské Hoštice 2017 38,97

4. František Blažek MŠ Chmelová Praha 2017 42,38

5. Zdeněk Škopek MŠ Čkyně 2018 46,96

6. Josef Beneš MŠ Vejprnice 2018 51,27

II. kategorie žákyně přípravka 2015 - 2016 400 m celkem 12 závodnic

1. Kristýna Půbalová SKI klub Strakonice 2015 1:23,73

2. Karolína Kramlová TJ ČZ Strakonice 2015 1:28,96

3. Linda Bažatová SKI klub Strakonice 2015 1:30,30

4. Anna Janečková ZŠ Dukelská Strak. 2015 1:31,60

5. Adriana Kaplanová ZŠ Dukelská Strak. 2015 1:34,24

6. Sofie Boukalová ZŠ Katovice 2016 1:39,12

II. kategorie žáci přípravka 2015 - 2016 400 m celkem 13 závodníků

1. Vítek Pechlát ZŠ Dukelská Strak. 2015 1:25,08

2. Matěj Jeřábek SKI klub Strakonice 2015 1:25,93

3. Matyáš Novák ZŠ Střelské Hoštice 2015 1:30,43

4. Marek Hládeček ZŠ Střelské Hoštice 2016 1:32,71

5. Filip Mašek ZŠ Střelské Hoštice 2015 1:34,49

6. Ondřej Klobás ZŠ Dukelská Strak. 2015 1:35,77

III. kategorie žákyně nejmladší 2013 - 2014 680 m celkem 27 závodnic

1. Lucie Půbalová SKI klub Strakonice 2013 2:25,97

2. Agáta Soukupová TJ ČZ Strakonice 2013 2:39,27

3. Terezie Frýzková ZŠ Horažďovice 2014 2:39,71

4. Barbora Šefčíková ZŠ Dukelská Strak. 2013 2:47,70

5. Ema Chvostová ZŠ Dukelská Strak. 2013 2:55,01

6. Lucie Mašková ZŠ Dukelská Strak. 2014 2:55,61

III. kategorie žáci nejmladší 2013 - 2014 680 m celkem 19 závodníků

1. David Částka ZŠ Dukelská Strak. 2013 2:37,80

2. Vojtěch Pichlík ZŠ Dukelská Strak. 2014 2:43,89

3. Šimon Grosz ZŠ Komenského Sušice 2013 2:46,04

4. Ondřej Reban ZŠ Horažďovice 2013 2:46,80

5. Marek Šiška ZŠ Dukelská Strak. 2013 2:47,34

6. Jan Duda ZŠ Střelské Hoštice 2014 2:50,05

IV. kategorie žákyně mladší I 2011 - 2012 800 m celkem 20 závodnic

1. Lucie Němejcová TJ ČZ Strakonice 2011 2:50,78

2. Julie Fiche ZŠ Dukelská Strak. 2011 2:54,07

3. Agáta Bažatová SKI klub Strakonice 2012 3:01,03

4. Kateřina Jenešová ZŠ Dukelská Strak. 2011 3:13,57

5. Nela Nováková TJ ČZ Strakonice 2012 3:15,80

6. Barbora Vojáková TJ ČZ Strakonice 2012 3:18,60

IV. kategorie žáci mladší I 2011 - 2012 800 m celkem 25 závodníků

1. Petr Frýzek Gymnázium Strak. 2011 2:37,93

2. Sebastian Reindl ZŠ Dukelská Strak. 2011 2:48,32

3. Marek Chvosta ZŠ Dukelská Strak. 2011 2:50,89

4. Matěj Svoboda ZŠ FLČ Strakonice 2011 2:53,75

5. Radim Polovko ZŠ Dukelská Strak. 2012 2:59,17

6. Tomáš Frček ZŠ Dukelská Strak. 2012 3:03,40

V. kategorie žákyně mladší II 2009 - 2010 1080 m celkem 9 závodnic

1. Lucie Heide SKI klub Strakonice 2010 3:48,61

2. Silvie Půbalová SKI klub Strakonice 2010 3:59,84

3. Beáta Zelená TJ ČZ Strakonice 2010 4:12,46

4. Kristýna Fürbachová ZŠ Dukelská Strak. 2010 4:12,50

5. Adléta Jirsová ZŠ Povážská Strak. 2009 4:29,77

6. Karolína Nováková ZŠ Povážská Strak. 2009 4:32,17

VI. kategorie žáci mladší II 2009 - 2010 1080 m celkem 8 závodníků

1. Jakub Kunzman TJ ČZ Strakonice 2009 3:39,11

2. Jiří Frýzek Gymnázuim Strak. 2009 4:07,60

3. Tony Votava TJ ČZ Strakonice 2009 4:19,96

3. Lukáš Dlauhoweský TJ ČZ Strakonice 2009 4:20,62

4. Tomáš Kán ZŠ Dukelská Strak. 2010 4:22,32

5. Adam Lacina ZŠ Dukelská Strak. 2010 4:36,49

VI. kategorie žákyně starší 2007 - 2008 1200 m celkem 3 závodnice

1. Marika Kouřimová TJ ČZ Strak. 2007 4:51,35

2. Isabela Benediktová ZŠ Povážská Strak. 2008 5:32,82

3. Edita Kovářová TJ ČZ Strakonice 2007 4:45,00

VI. kategorie žáci starší 2007 - 2008 1200 m celkem 5 závodníků

1. Tadeáš Němejc ZŠ Dukelská Strak. 2008 4:18,02

2. Matthew Fiche ZŠ Dukelská Strak. 2007 4:18,82

3. Matyáš Kural SKI klub Strakonice 2007 4:26,07

4. David Litoš TJ ČZ Strakonice 2007 4:40,00

5. Lukáš Svoboda TJ ČZ Strakonice 2008 4:41,06