Ve složení Břetislav Bakala (skladatel, zpěvák a klávesista), Vladimír Jestřáb (basová kytara a zpěv), Olda Kubáček (bicí nástroje, trumpeta a zpěv), Petr A. Jirotka (kytary, zpěv a manažer kapely) a dvě zpěvačky, vítězky pěveckých soutěží, Edita Poláchová a Ilona Vintrová – mají za sebou účinkování nejen v jiných seskupeních, ale především na mnohých místech Evropy (Skandinávie, Rakousko, Německo, Švýcarsko, Španělsko, ale i rodné Čechy). „První koncert odehráli 1. července 1986 v Lipsku, kdy kromě nervozity se přidala i nevykecanost z řeči," vzpomíná Petr A. Jirotka.

Na svém kontě mají tři CD, ale také turné po dancing lokálech a akcích, vystupování s Láďou Kerndlem na stejném pódiu, hraní v Hamburku po boku kapel z východního bloku. Zážitků z hudební branže je tolik, že by stálo za to, aby byly sepsány. Komu se poštěstí setkat se na pódiu s Karlem Gottem, D. J. Bobem, ale také cestovat Škodou 1203 po zasněženém území Norska na letních pneumatikách. „Místní se nás ptali, na co vlastně takové auto z východu jezdí? Na uhlí, dříví, či na benzin?" říká Petr A. Jirotka.

Milují atmosféru živých koncertů. Je báječná a nenapodobitelná. Svým fanouškům vzkazují, ať chodí na koncerty a dobře se baví.

Josef Němec