Prvních deset kabelek už přinesli dárci do strakonické redakce Deníku. Mimo ně také několik dětských knih a bižutérii. V pondělí přišla se svými třemi kabelkami a bižuterií Jana Kozáková: „Uklízela jsem ve skříni a řekla si, že já je nepotřebuji, tedy vám je nesu.“ Tato dárkyně se veletrhu zúčastňuje poprvé.

Jana Kozáková ze Strakonic přinesla  do redakce tři kabelky a krabičku bižuterieZdroj: Deník / Alena ŠrámkováNa cestě jsou další od dárkyně z Příbrami, která má informaci o Kabelkovém veletrhu Deníku od kamarádky z jižních Čech a posílá je přepravní společností.

Kabelkový veletrh už počtvrté oslovuje tisíce žen, dívek, ale i mužů. Kabelky, kravaty, šátky, knihy – to vše už vydělalo, obrovské peníze pro talentované děti, které si tak mohly vyplnit svůj dávný sen.

Kam můžete přinést kabelky:

Na Strakonicku je sběrné místo, kam můžete přinést kabelky, dětské knihy a bižuterii: redakce Strakonického deníku, Lidická 198, Strakonice, 386 01 (vedle bývalého kina Svět).

V případě dohody přijedeme pro kabelky a další sbírané předměty až k vám domů nebo do vašeho zaměstnání či organizace.
Chcete se také zapojit? Pro podrobnější informace můžete volat na telefonní čísla 724 020 786 (Petr Škotko) či 602 667 620 (Alena Šrámková). Napsat můžete i na e-mail petr.skotko@denik.cz.

Kabelkový veletrh
Kabelkou, dětskou knihou i bižuterií pomozte jiným