Bára Basiková mimo jiné zavzpomínala na nedalekou Volyni. „Trávila jsem tam prázdniny, takže znám i Strakonice, kde už jsem mnohokrát zpívala,“ řekla. Připomněla také, že zpívat s Fere Angeli je i pro ni zážitek. „Něco už jsme spolu odzpívali,“ dodala.

Koncert sledoval zaplněný kostel. Akci připravilo městské kulturní středisko.

Barbara „Bára“ Basiková Bára BasikováBára BasikováZdroj: Deník/Michal Šupálekje česká zpěvačka. V 80. letech začala zpívat se skupinou Martina Němce Precedens, se kterou vydala i svou první desku Doba ledová. V tomtéž roce vychází i dvojalbum skupiny Stromboli Michala Pavlíčka, na kterém se Basiková sešla ještě např. s Vildou Čokem. Od roku 1994 se počínaje Jesus Christ Superstar začala věnovat muzikálům a účinkovala mj. ještě v Rusalce, Kleopatře nebo Johance z Arku.

Klára Pollertová-Trojanová, Klára Pollertová-Trojanová.Klára Pollertová-Trojanová.Zdroj: Deník/Zbyněk Pecákrozená Klára Pollertová, je česká herečka. Pochází ze sportovní a umělecké rodiny Pollertů, jejím bratrem je olympijský vítěz z Letních olympijských her 1992 v Barceloně Lukáš Pollert.

Fere Angeli, Bára Basiková a Fere Angeli.Bára Basiková a Fere Angeli.Zdroj: Deník/Petr Škotkoneboli téměř andělé, zpívají ve Strakonicích od roku 2002. Koncertní sbor navštěvuje téměř 60 dětí ve věku od deseti do patnácti let, v přípravném sboru je 20 zpěváčků ze 2. až 4. tříd základních škol. Všechny děti hrají v ZUŠ Strakonice na nějaký hudební nástroj.