Technické služby Strakonice připravily časový harmonogram strojního čištění města Strakonice.

Nasazení strojního čištění je naplánováno od 17. března do 9. května 2008. V případě zlepšení klimatických podmínek bude započato s jarním úklidem města již v týdnu od 10. března 2008 na exponovaných místech, mimo zpracovaný harmonogram. Celkový úklid města je rozdělen na 34 pracovních dnů – do 34 pracovních úseků.

Pondělí 17. března: Na Stráži, Čelakovského, Pionýrská, Hrnčířská, Sokolovská, Hradební.
Úterý 18. března: Velké náměstí( vč. přídlažby rampy MěÚ), U Markéty, Podskalská až k poště č. 1, Kochana z Prachové, parkoviště Markéta a u hlavní pošty.
Středa 19. března: ul. Ellerova, celé sídliště Mlýnská.
Čtvrtek 20. března: Na Ohradě, Nábřežní, Holečkova, Bezděkovská od JČE až k mostu, parkoviště Bílý Vlk, Luční, Krátká.
Pátek 21. března: parkoviště u Švandy dudáka, Bezděkovská až k JČE, Školní, Dukelská ke škole.

Úterý 25. března: Stavbařů, Družstevní, Klostermannova, Dukelská.
Středa 26. března: Dopravní, Textiláků, Heydukova k SCANIA, Heydukova slepá + sídliště.
Čtvrtek 27. března: Palackého náměstí, sídl. Tržní, chodník kolem plaveckého Stadionu, Křemelka.
Pátek 28. března: Tovární + viadukt, Prácheňská k mostu na Mutěnice, Jeronýmova, Zeyerovo nábřeží.

Pondělí 31. března: sídl. 1. Máje, Dr. Hradeckého.
Úterý 1. dubna: Arch. Dubského, Schmidingerova, Svojsíkova, Erbenova, Dr. Fifky.
Středa 2. dubna: Zvolenská, parkoviště Zvolenská u RaJ, Havlíčkova, Zahradní.
Čtvrtek 3. dubna: Chelčického, Mírová, B. Němcové, Bavorova.
Pátek 4. dubna: Rezerva.

Pondělí 7. dubna: Smetanova, Sv.Čecha, Želivského, Žižkova, Plánkova, Tylova, Bezručova.
Úterý 8. dubna: J. z Poděbrad, Máchova, Jiráskova, Mánesova, Vrchlického, Baarova.
Středa 9. dubna: Skupova, Šv. Dudáka, točna MHD.
Čtvrtek 10. dubna: M. Alše, Rybniční, Jezerní, Vodní – Jezárky.
Pátek 11. dubna: Lesní ul. od Ptakovické na konec lesa, Ptakovická, Strojařů, U Zahrádek, Hraniční horní část po ul. Povážská, U Studánky.

Pondělí 14. dubna: Povážská po ul. Hraniční, Pohraniční Stráže, Šumavská po ul. Hranční, Boubínská.
Úterý 15. dubna: Nad Školou, Na Stráni, Povážská od ul. Hraniční , B. Havlasy.
Středa 16. dubna: Hallova, Šumavská – stará část, Václavská, Českých lesů, Hraniční dolní část.
Čtvrtek 17. dubna: Přední Ptakovice, Lesní (zast. část), Trachtova, Bučkova, K. Dvořáka.
Pátek 18. dubna: Hrad, Dubovec, Špejchar, Pivovar, Lázeňská.

Pondělí 21. dubna: Sídliště Mír – Obránců Míru, Kosmonautů, Mládežnická.
Úterý 22. dubna: Sídliště Mír – Spojařů, parkoviště u Telecomu, Rennerovy sady.
Středa 23. dubna: Hřbitov – parkoviště + ke garážím.
Čtvrtek 24. dubna: Starý Dražejov, Virtova Ves, Střela.
Pátek 25. dubna: Rezerva.

Pondělí 28. dubna: Nový Dražejov.
Úterý 29. dubna: Borová, Jedlová, Tisová, Vodárenská, Pod Hájovnou, Buková, Dubová.
Středa 30. dubna: Borová, Jedlová, Tisová, Vodárenská, Pod Hájovnou, Buková, Dubová.
Pátek 2. května: Hajská.

Pondělí 5. května: Hajská, Modlešovice.
Úterý 6. května: Písecká podél f. Protom, JČE, podjezd k velkoobchodu f. Pecha, jatka Hradský.
Středa 7. května: Budovatelská, Raisova, Nerudova.
Pátek 9. května: Rezerva.