Pavla Bauerová,Strakonice: Jesle jsem nepotřebovala, byla jsem ráda, že jsem s dcerou doma. Od tří let ale půjde do školky. Snížila se mi mateřská a nevyplatí se mi zůstat na ní déle, půjdu do práce.

 

 

 

Renata Vondrová, Strakonice: Mám první dítě a plánujeme další, tak nad jeslemi neuvažuji. Nedovedu si představit, že bych syna dala do jeslí. Je mu jeden a půl roku, v tomhle věku bych od něj neodešla.

 

 

 

Ivana Velková, Strakonice: Jesle mi nechybí. Mám dvě děti. Jedno už chodí do školy a s tím mladším chci být na mateřské do čtyř let. Maximálně využiji na čtyři hodiny školku a najdu si nějakou brigádu.

 

 

 

Veronika Keizlová, Strakonice: Do jeslí bych dítě asi nedala. Možná jen na jeden den, když bych si potřebovala třeba něco vyřídit. Chtěla bych být s dcerou doma celé čtyři roky. Chci vidět, jak nám roste.

 

 

 

Irena Walterová, Mutěnice: Synovi jsou dva, zatím bych ho nikam do jeslí nedala, chci s ním být doma. Mateřskou bych chtěla minimálně tři roky. Pak už berou děti do školky, takže mi jesle nechybí.