V první z nich jsme se vás zeptali v návaznosti na příběh profesionálního hasiče Petra Šandy, zda mají profesionální hasiči v současné době dostatečné vybavení a výhody. Dva z vás v tomto případě odpověděli, že ano. Pět lidí si ale myslelo, že ne.

V pořadí druhá anketa byla věnovaná nové školní budově na Povážské ve Strakonicích, kde se od 1. září už mohou učit děti z prvního stupně. Naše otázka zněla: Líbí se vám nová škola? Přes četné diskuze, které se kolem školy vedou, bylo hlasování poměrně vyrovnané. Šest hlasů bylo u odpovědi ano. Osmkrát jste si mysleli, že ne.

Do třetice jsme se vás zeptali, jestli jsou železniční přejezdy na Strakonicku bezpečné. Důvodem naší otázky byla vážná nehoda z minulého týdne, kdy na tom u Dolního Poříčí rychlík smetl kamion. Deset z vás odpovědělo, že ano. U odpovědi ne bylo hlasů devět.

Hlasujte s námi i nadále na aktuální témata v anketách na internetových stránkách Strakonického deníku.

V souvislosti s posledními opravami vozovek ve Strakonicích se vás nyní ptáme, jestli si myslíte, že komunikace ve městě jsou v dobrém stavu. Tedy kromě rekonstruovaného centra.

Druhá internetová anketa Strakonického deníku se týká farmářských trhů ve Strakonicích. Tentokrát nás zajímá jestli jste je už navštívili.