Technické služby Strakonicepřipravily harmonogram pro jarní úklid města.

Pondělí 29. 3.: Na Stráži, Čelakovského, Pionýrská, Hrnčířská, Sokolovská, Hradební.
Úterý 30.  3.: Velké náměstí (vč. přídlažby rampa MěÚ), U Markéty, Podskalská až k poště č. 1, Kochana z Prachové, parkoviště Markéta a u hlavní pošty.
Středa 31. 3.: Ellerova, celé sídliště Mlýnská.
Čtvrtek 1. 4.: Na Ohradě, Nábřežní, Holečkova, Bezděkovská od JČE až k mostu, parkoviště Bílý vlk, Luční, Krátká.
Pátek 2. 4.: parkoviště Švandy dudáka, Bezděkovská až k JČE, Školní, Dukelská ke škole.
Pondělí 5. 4.: Velikonoce.
Úterý 6. 4.: Stavbařů, Družstevní, Klostermannova, Dukelská.
Středa 7. 4.: Dopravní, Textiláků, Heydukova k VAK, Heydukova slepá + sídliště.
Čtvrtek 8. 4: Palackého náměstí, sídl. Tržní, chodník kolem plaveckého stadionu, Křemelka.
Pátek 9. 4.: Tovární + viadukt, Prácheňská k mostu Mutěnice, Jeronýmova, Zeyerovo nábřeží.
Pondělí 12. 4.: sídl. 1. máje, Dr. Hradeckého.
Úterý 13. 4.: Arch. Dubského, Schmidingerova, Svojsíkova, Erbenova, Dr. Fifky.
Středa 14. 4.: Zvolenská, parkoviště Zvolenská u RaJ, Havlíčkova, Zahradní.
Čtvrtek 15. 4.: Chelčického, Mírová, B. Němcové, Bavorova.
Pátek 16. 4.: Smetanova, Sv. Čecha, Želivského, Žižkova, Plánkova, Tylova, Bezručova, parkoviště pod nemocnicí.
Pondělí 19. 4.: J. z Poděbrad, Máchova, Jiráskova, Mánesova, Vrchlického, Baarova.
Úterý 20. 4.: Skupova, Šv. Dudáka, točna MHD.
Středa 21. 4.: M. Alše, Rybniční, Jezerní, Vodní = Jezárky.
Čtvrtek 22. 4.: Lesní od Ptákovické na konec lesa, Ptákovická, Strojařů, U Zahrádek, Hraniční horní část po ul. Povážská, U Studánky.
Pátek 23. 4.: Rezerva.
Pondělí 26. 4.: Povážská po ul. Hraniční, Pohraniční stráže, Šumavská po Hraniční, Boubínská.
Úterý 27. 4.: Nad Školou, Na Stráni, Povážská od Hraniční, B. Havlasy.
Středa 28. 4.: Hallova, Šumavská stará část, Václavská, Českých lesů, Hraniční dolní část.
Čtvrtek 29. 4.: Přední Ptákovice, Lesní (zast. část), Trachtova, Bučkova, K. Dvořáka.
Pátek 30. 4.: hrad, Dubovec, špejchar, pivovar, Lázeňská.
Pondělí 3. 5.: Sídliště Mír – Obránců míru, Kosmonautů, Mládežnická.
Úterý 4. 5.: Sídliště Mír – Spojařů, parkoviště u Telecomu, Rennerovy sady.
Středa 5. 5.: hřbitov – parkoviště + ke garážím, Nádražní – dvůr čp. 400
Čtvrtek 6. 5.: Starý Dražejov, Virtova Ves, Střela.
Pátek 7. 5.: Rezerva.
Pondělí 10. 5.: Nový Dražejov.
Úterý 11. 5., středa 12. 5.: Borová, Jedlová, Tisová, Vodárenská, Pod Hájovnou, Buková, Březová, Pod Hliničnou.
Čtvrtek 13. 5.: Hajská.
Pátek 14. 5.: Hajská, Modlešovice.
Pondělí 17. 5.: Písecká podél Protomu, JČE, podjezd k velkoobchodu Pecha, Jatka Hradský.
Úterý 18. 5.: Budovatelská, Raisova, Nerudova.
Středa 19. 5.: Rezerva.