Letošní ročník se bude nést v duchu komiksovém, plném záhad, neohrožených superhrdinů, krásných žen i šílených vědců. Chcete-li tedy poslední den v roce potkat partu ze Čtyřlístku, poměřit sílu se Supermanem, zamířit s Rychlými šípy do Stínadel nebo zjistit, kdo chce zabít krásnou Jessii, není nic snazšího. Stačí jen nastoupit do některého ze zvláštních vlaků Silvestrovského Interlokálu a vydat se s námi na Kubovu Huť.

Zvláštní vlaky Českých drah, které se od loňského roku staly spolupořadatelem akce, odjíždějí z vimperského nádraží v 7.46, 10.12, 11.50 a 13.46 hod. Na nejvýše položené a páté nejkrásnější železniční stanici v Čechách bude pro cestující nachystáno občerstvení, prohlídka techniky Horské služby, úřadovna vlakové pošty a pojízdná pohádková kancelář. Zájemci si budou moci také zakoupit upomínkové předměty, odeslat přání do Nového roku i získat speciální silvestrovská razítka. Můžete rovněž absolvovat silvestrovský výstup na vrchol Boubína, kde bude pro úspěšné horolezce připraven pamětní certifikát, pohled a razítko.

Zpět z Kubovy Hutě vlaky odjíždějí v 8.50, 11.00, 12.50 a 14.50 hod. a do Vimperka s nimi přijedete v 9.15, 11.35, 13.15 a 15.15 hod. Jako v minulých letech je zachováno přímé spojení prvním a posledním zvláštním vlakem ve směru ze/do Strakonic (Strakonice odjezd 6.27 hod., příjezd 16.47 hod.) a nově také pozdějším přímým vozem od pravidelného vlaku ČD (odjezd ze Strakonic 9.09 hod.).
Na trase Strakonice – Vimperk a zpět platí běžné jízdné.