Z tohoto důvodu je zapotřebí v letošním roce bezpodmínečně provést výměnu oken, klempířských prvků na fasádě, vnitřních i venkovních parapetů.

V loňském roce prováděla firma Protom,s. r. o., opravy střechy na jedné z budov komplexu domova pro seniory, a protože se firma osvědčila co do zkušeností a odpovídající technikou, byla oslovena k zaslání cenové nabídky. „Ta činí 1 053 363 korun s DPH,“ doplnila tisková mluvčí radnice Markéta Bučoková.

Tragická nehoda u Sedlíkovic.
Při srážce vlaku s autem na přejezdech v jižních Čechách loni zemřeli dva lidé

Ředitelství MěÚSS Strakonice čeká rekonstrukce.Ředitelství MěÚSS Strakonice čeká rekonstrukce.Zdroj: Deník/Petr ŠkotkoMěsto se společností uzavřelo smlouvu o realizaci díla, která započala v únoru a dokončena by měla být v květnu letošního roku.

Z důvodu stáří budovy jako takové, kde jsou sociální byty, je ale nutná obnova celé fasády objektu. V tomto případě město jedná o dotaci.

Ředitelství MěÚSS Strakonice čeká rekonstrukce.Ředitelství MěÚSS Strakonice čeká rekonstrukce.Zdroj: Deník/Petr ŠkotkoPod MěÚSS Strakonice spadají Domov pro seniory Lidická, Domov pro seniory Rybniční, Domov se zvláštním režimem, Denní stacionář, Pečovatelská služba, Noclehárna pro osoby bez přístřeší a Azylový dům.