Předchozí
1 z 10
Další

BEN

BEN.BEN.Zdroj: Archiv útulku

Menší kříženec, který je trochu dominantnější. Soužití s jiným psem by se muselo vyzkoušet. Miluje procházky a chtěl by běhat i navolno, ale nechce se mu moc poslouchat, takže do té doby, než zvládne přivolání, bude moci běhat jen v uzavřených prostorech. Velmi rád se mazlí a nechává se drbat.

TEO

TEO.TEO.Zdroj: Archiv útulku

Teo je moc milý psí dorostenec. Na nové lidi si musí chvilku zvykat, ale s každým dalším je seznamování rychlejší a rychlejší. Rád chodí na procházky a ještě raději se mazlí. I když je velmi temperamentní, dokáže si i v klidu odpočinout a přitulit. Ke psům je absolutně nekonfliktní. Potřeboval by milující páníčky, kteří by mu věnovali spoustu času, lásky a porozumění.

EMA

Ema.Ema.Zdroj: Deník/Lucie Kotrbová

Fenka výmarského ohaře je k lidem velmi milá a mazlivá. Spokojená je doma na gauči a ve společnosti. Nechce být sama a v kotci bez přestání štěká. K jiným psům vhodná není. Potřebuje páníčka, který na ni bude mít dostatek času a bude s ní v téměř neustálém kontaktu.

AZOR

Azor.Azor.Zdroj: Deník/Lucie Kotrbová

Od malička je špatně socializovaný. Vhodný bude pouze pro někoho, kdo psům rozumí a poradí si s výchovou a výcvikem. Je to jinak moc hodný a milý pes.

BEDŘICH

Bedřich.Bedřich.Zdroj: Deník/Lucie Kotrbová

Starší kříženec, který se do útulku dostal v dost zanedbaném stavu. Nejspíš se dlouho potuloval nebo se mu nikdo nevěnoval. Za dobrůtku i přiběhne, jinak si moc nikoho nevšímá. Hodil by se na zahradu s teplou boudou.

ROCKY

Rocky.Rocky.Zdroj: Deník/Lucie Kotrbová

Temperamentní, uštěkaný pejsek. Lidi má rád, ale jejich pozornost si vynucuje někdy až nevybíravým způsobem. Je to pes pouze pro zkušeného chovatele, který má dostatek znalostí o chování psů, dovede dát lásku, ale dovede si i zřídit respekt. K jiným psům není vhodný.

PRALINKA A ČOKAPICK

Pralinka a Čokapick.Pralinka a Čokapick.Zdroj: Deník/Lucie Kotrbová

Mladí kříženci bulovitých plemen, nejspíš vypuštěni z množírny. V útulku jim říkají dvojčata, jsou na sebe velmi fixovaní a do nového domova by měli jít ideálně společně. Jsou nekonfliktní, hraví, avšak odmítají jakýkoli fyzický kontakt i vodítko.

BAK

Bak.Bak.Zdroj: Archiv útulku

Typický německý ovčák se základním výcvikem poslušnosti i obrany, takže to není rodinný mazlík, ale pes na hlídání. Líbil by se mu velký oplocený prostor a páníček, který má pořád pamlsky v kapse. Na nové pány si bude muset chvíli zvykat, takže bude potřeba několik návštěv.

SANDY

Sandy.Sandy.Zdroj: Archiv útulku

Ze začátku je dost nedůvěřivá, až bojácná. Svou nejistotu ale dává najevo hlasitým vyštěkáváním. Na nového majitele si bude dlouho zvykat, po získání důvěry je to však moc hodná holka. Bylo by jí dobře na zahradě bez dalších zvířecích mazlíčků.

TOB

Tob.Tob.Zdroj: Archiv útulku

Potřeboval by páníčka (chlapa) s přirozenou autoritou, který má s tímto plemenem zkušenosti. Byl by to velmi dobrý hlídač svěřeného prostoru.