Poznali se v říjnu před třemi lety na bazénu v Pardubicích. Kateřina Teplá jako instruktorka plavání tělesně postižené dívky, Martin Cíl jako návštěvník bazénu. V pátek 20. července si řekli společné ano na venkovním bazénu na Křemelce při soustředění Kontaktu bB.

Že se vezmou poněkud netradičně, je napadlo minulý čtvrtek v noci. „Prostě jsme se bavili, jakou svatbu bychom chtěli. A protože jsme jeli v neděli do Strakonic na soustředění, Martin navrhl svatbu tady," pokračovala Kateřina.

Začátek byl jako z filmu. „Potkávali jsme se stále častěji a nakonec jsme spolu začali chodit," vzpomínala nevěsta. Martin Cíl se vžil do role romantika. „Přeskočila jiskra. Bylo to oboustranné," usmívá se ženich.
I když pro Martina to není první svatba, je pevně přesvědčený, že poslední. „Když jsme se vzali tak trochu netradičně, tak musí vyjít. Ale hlavně proto, že Kateřina je úžasná žena," říká šťastný novomanžel.

Původně měla být svatba příští rok v dubnu. „Nebylo na co čekat. Kontakt je naše druhá rodina, chtěli jsme, aby naši přátelé byli 
u toho," říká Martin s tím, že k zasnoubení došlo asi před měsícem ve Vysokých Tatrách v nadmořské výšce 2499,5 metru.

Oddávajícím byl starosta Pavel Vondrys. „Jsem trochu nesvůj. Na bazénu neoddávám každý den," oglosoval svoji páteční misi. S výjimečným úkolem se ale vypořádal se ctí a bravurou.

Kateřina pracuje v Kontaktu bez Bariér čtyři roky, Martin tři. Oba jsou instruktory plavání tělesně postižených sportovců. Ti jim také byli svědčit. Kateřině svědčila Doris Průšová, Martinovi Jan Marek.
Závěr pak byl přesně v duchu prostředí – i když oba hlavní hrdinové svůj slib stvrdili na suchu, nakonec skončili za bouřlivého potlesku 
v bazénu.