Co tady zájemci o pohyb najdou?
Vše, co budou potřebovat. Speciální stroje nejmodernější generace pro budování a tvarování svalové hmoty snazším a přitom účinnějším způsobem než doposud znali a používali.
Fitness je rozděleno na cvičební plochu zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy. Nadále si u nás přijdou na své milovnici aerobního pohybu, bude pro ně připravena rozšířená kardiozóna (crosstrainery, steppery, běžecké profi pásy a rotopedy).
Pro ženy jsou připraveny lekce aerobní aktivity alpinning (cvičení dva v jednom, speciální chůze na bezmotorových pásech s prvky aerobiku a posilováním problémových partií jako jsou břicho, paže, hýždě a zadeček, a to vše pod vedením vyškolených instruktorů. Během návštěvy jsou vždy při ruce opravdoví trenéři s mnohaletou praxí, kteří jsou ochotni začátečníkům poradit a vysvětlit vše, co se fitness cvičení týká. Také je možnost cvičit přímo pod vedením osobního trenéra nebo trenérky, kteří na vás dohlížejí po celou dobu vaší cvičební lekce. Muži jistě přivítají zázemí pro bojové umění a ženy nutriční poradkyni v oblasti redukce, stravy a sportovní výživy. Fitness King Kong V.I.P. zaručuje prostředí a služby v opravdu profesionální kvalitě.

Je posilovna určena jen vybraným věkovým kategoriím?
Určitě ne. Jak jsem výše zmínila, cvičební a aerobní stroje jsou té nejmodernější technologie, která umožňuje cvičení snazším a účinnějším způsobem bez zatížení kloubního aparátu.

Připravujete i akce, které vás více představí?
Během letních prázdnin připravujeme pro nováčky různé cenové bonusy ve formě 10 až 20 procentních slev na vstupném. První týden v září Fitness King Kong V.I.P. zahájí první ročník Strakonického siláka King Konga. Před fitness bude připraven start v silových disciplínách, v komerčních přestávkám představíme fitness King Kong V.I.P. a k dispozici bude i oblíbený alpinning. A to vše ve spolupráci s městem a Strakonickým deníkem. Celou akci by měl otevírat místostarosta Pavel Pavel a uvádět profesionální moderátoři. Samozřejmě pro každého siláka v dané kategorii fitness připraví ceny v podobě sportovní výživy, permanentek a podobně, ale to se nechte překvapit. Startovat se bude za symbolickou cenu a výtěžek bude věnován strakonickému psímu útulku.