7. 9. pátek

21.00
zahajovací ceremoniál nad řekou Otavou (videomappingová show, promítání do vodních stěn, vystoupení harfového kvarteta – Bedřich Smetana, Vltava), ohňostroj

Scéna pivovar
17.00 dechová kapela Roštovanka
19.00 Heligonky Aleše Rusňáka

Scéna u sv. Markéty
17.00–22.30 koncert kapely Faust, Recept, ParkX
23.00 koncert kapely Žlutý Pes

8. 9. sobota

O Zlatou taktovku Ladislava Roma
Soutěžní přehlídka mládežnických dechových souborů
Scéna u sv. Markéty (soutěžní)
10.00 Dechový soubor ZUŠ Strakonice
10.45 Dechový orchestr ZUŠ Vimperk
11.30 Dechový orchestr ZUŠ Český Krumlov
12.15 Dechový orchestr mladých Rožmitál
13.00 Velký dechový orchestr ZUŠ Plzeň
13.45 Dechový orchestr ZUŠ G. Mahlera Humpolec
14.30 Dechový orchestr mladých Juvenka Bezdružice
15.15 Národní dechový orchestr Praha
16.00 Závěr
17.00 Vyhlášení výsledků a společná skladba všech zúčastněných orchestrů
na mostě Jana Palacha

Doprovodný program:
19.00 ORIGINAL VINTAGE ORCHESTRA – profesionální big band,
který patří mezi swingovou špičku v ČR. Originální hudební show.
21.30 BRASS AVENUE – dechový showband, který se svými covery světových
hitů roztančí každého!
23.00 hod. TOP DREAM COMPANY – desetičlenná kapela z Prahy, která má
několik společných slov, a to funk, soul & groove.

Scéna pivovar (volný repertoár)
10.00 Velký dechový orchestr ZUŠ Plzeň
10.45 Dechový orchestr ZUŠ G. Mahlera Humpolec
11.30 Dechový orchestr mladých Juvenka Bezdružice
12.15 Národní dechový orchestr Praha
13.00 Dechový soubor ZUŠ Strakonice
13.45 Dechový orchestr ZUŠ Vimperk
14.30 Dechový orchestr ZUŠ Český Krumlov
15.15 Dechový orchestr mladých Rožmitál
12.15 Národní dechový orchestr Praha
13.00 Dechový soubor ZUŠ Strakonice
13.45 Dechový orchestr ZUŠ Vimperk
14.30 Dechový orchestr ZUŠ Český Krumlov
15.15 Dechový orchestr mladých Rožmitál

Doprovodný program:
18.30 Moravanka Jana Slabáka – originální moravská dechová kapela
20.30 Nektarka Strakonice – dechová kapela
II. hradní nádvoří
10.00–21.00
Ukázky historické vojenské techniky, dobový druhoválečný tábor
Československé obrněné brigády v podání klubů KVH Čeští lvi České
Budějovice a KVH České Budějovice. Dále budou kvidění předměty
denní potřeby, funkční vojenská kuchyně, zdravotnický stan, radiokomunikační
prostředky.

9. 9. neděle

Scéna pivovar
10.00–15.00 Festival dračích lodí – Strakonický drak
10.00–16.00 Scéna – strakonická hudební skupina, jejíž repertoár tvoří hity nejrůznějších
stylů
15.00 zasazení pamětní lípy k oslavám 100 let republiky (prostranství mezi
lávkou a podchodem)
II. hradní nádvoří
10.00–21.00
Ukázky historické vojenské techniky, dobový druhoválečný tábor
Československé obrněné brigády v podání klubů KVH Čeští lvi České
Budějovice a KVH České Budějovice.
letní kino
17.00 Smetanovi filharmonici Praha – Má vlast, Bedřich Smetana
Podávat se bude sekt Rotkäppchen

Doprovodný program:
7. 9. Slavnostní otevření discgolfového hřiště
10.00 slavnostní výhoz, 8.30–10.00 a 10.00–11.30 program pro třídy,
15.00–18.00 instruktoři a půjčovna disků k dispozici pro veřejnost
8. 9., 9.00–17.00 otevírací turnaj
místo: prostranství pod Hvězdou u stonehenge