Zavítali mezi nás i hasiči města Netolice, města Písku a hasiči z Malovic. Naši hasiči brali toto odpoledne i jako prevenci a pozvali mezi nás z Obvodního oddělení Policie České republiky Vodňany prap. Mgr. Pavla Varnušku.

Netoličtí hasiči přijeli s automobilem TATRA TERRA CAS 20 a ŠKODA 706 RTHP CAS 25. Z Písku nám přivezli ukázat a představit FORD RANGER s velkoobjemovým čerpadlem a hasiči z Malovic přivezli krásně udržovanou ruční stříkačku. Bylo se opravdu na co dívat, prohlédnout, osahat a dozvědět se spoustu zajímavých věcí.

Naši a netoličtí hasiči předvedli hašení požáru. Přítomným bylo umožněno se i svézt v naší cisterně. Samozřejmě největší zážitek z jízdy měly děti, ale užili si i dospělí. Akce se vydařila a vše dopadlo na jedničku. Pro děti bylo připraveno překvapení v podobě malování na obličej.

Musím poděkovat všem přítomným členům Jednotky sboru dobrovolných hasičů Číčenice, ale hlavně přítomným členům hasičů Netolic, Písku a Malovic, kteří přijali pozvání mezi nás. Nemohu opomenout ani na prap. Pavla Varnušku.

Všichni jsme si posezení s hasiči díky podpoře našeho generálního partnera JE Temelín ze Skupiny ČEZ náramně užili.

Renata Regálová

starostka obce