Hned v začátku večera zazněla jako první píseň Jsi krásnější než růže, s kterou JD Olin vyzval všechny přítomné na taneční parket. V sále seděly převážně ženy a v předsálí muži, kteří se zřejmě zalekli tolika krásy najednou.„Já slavím MDŽ pravidelně s chlapami, ale manželka samozřejmě včera ode mě dostala oblíbenou květinu gerberu,“ řekl Karel Veselý.
Každou z příchozích žen přivítal s tulipánem v ruce statečný muž Jakub Fodor. Jako jediného, z přítomných mužů, nezastrašila převaha žen a každé z nich přidal i polibek.

„V průběhu celého kalendářního roku chystáme pro naše občany nejrůznější společenské aktivity. Můžeme si to dovolit, jen díky finanční podpoře Jaderné elektrárny Temelín skupiny ČEZ v rámci Oranžového roku. V obci pořádáme kulturní, sportovní, vzdělávací, nebo volno časové akce pro naše občany,“ sdělila starostka obce Renata Regálová.

Věra Žurková, provozovatelka hotelu U Polívků, která akci společně s obcí pořádala, nezapomněla ženám připomenout i další akce, na které se už nyní mohou těšit. „Za 14 dní pořádáme Velikonoční dílnu a Turnaj ve stolním tenisu, pak následuje Pochod o Číčenickou kočičku a turnaj v petangue.
Celým pátečním večerem hrál k tanci a poslechu DJ Olin.