„V dražbě byly dva dresy, první s podpisy hráčů Slavia Praha a druhým byl dres Tomáše Součka. Výtěžek dražby šel pro zdejšího bývalého hráče ročníku 1992 Davida Novotného, na jeho léčbu a rehabilitaci po úrazu při havárii,“ řekl člen strakonické odbočky Jan Malířský.

Vzájemné zápasy se hrály na čtyřech hřištích systémem 4 + 1 hráč, 15 minut. Slavnostní výkop provedl Vladimír Malý st., který zde byl se svým synem. Strakonické mužstvo skončilo na 12. místě a vítězem se stal tým Fan shopu, 2. byl Kolín.

Výsledky OP Strakonice vs. Kardašova Řečice 7:0 (Motl 4, Hozman 2 a Hrubý), s Kolínem Strakonice prohrály 1:6 (Hozman), s Velení 6:0 (Motl 2, Hozman 2, Velek a Šedivý ml.), remíza byla s Bělou pod Bezdězem 3:3 (Hozman 2 a Motl) a poslední zápas ve skupině s Brandýsem nad Labem strakonický celek prohrál 2:4 (Motl, Hozman).

Vepřové hody na Křemelce 4. února 2023.
Vznik fans pražské Slávie ve Strakonicích je spojován s rokem 1921

Zápasy z tribuny sletoval také rozhodčí Čejka, který odřídil přes 5000 utkání. „O postup ze skupin jsme hráli zase s Velení a vyhráli 6:2 (Velek 2, Hozman 2, Hrubý a Mottl.) V utkání o 9. až 12. místo jsme hráli s Třebíčí B 3:3 (Motl 2 a Hozman) a na pokutové kopy prohráli 2:4. Před se také popřálo našemu Václavu Králíčkovi k jeho 60. narozeninám, které oslavil 23. června. Popřál mu i předseda OP Slavia Praha David Ocetník, dále pak Petr Vršecký a Pavel Moulis,“ dodal Jan Malířský.