Připravené dráhy spatříte také ve Frymburku či v Lipně nad Vltavou, ale vstup se na ně v pátek ještě nebyl bezpečný!
Z Frymburku (od převozu) je upravena běžecká stopa do Lipna nad Vltavou.
V lese okolo Alpské vyhlídky mezi Frymburkem a Kramolínem je sjízdný 5 km dlouhý úsek po lesní cestě (l.c. Stratregická: začátek od závory na tzv. Františku po závoru za střelnicí ve Frymburku).


Nástupní místa:
Lipno nad Vltavou (parkoviště nad fotbalovým hřištěm),
Frymburk – l.c. Strategická za střelnicí (bez parkování – nutno popojít 500 m) nebo Skipark Frymburk: za 40 Kč vás vyveze vlek na vrchol Marty, ca. 100 m nad vrcholem je nástup do stop.

Lyžovat můžete o víkendu na sjezdovce Brloh Rohy od 9 do 21 hodin, ve Frymburku na Martě a pochopitelně na Lipně, kde můžete opět testovat lyže a snowboardy z nové kolekce jedné sportovní značky. Tady je lyžovačka vždy od 8.30 do 16 hodin a také večer od 18 do 21 hodin.

Jistotou je lyžování na Hochfichtu a Sternsteinu, kde si můžete dosyta i zaběžkovat.

Na sjezdovkách rakouského Hochfichtu leží až 180 cm sněhu. Otevřeny jsou všechny sjezdovky o celkové délce 21 km a pro běžkaře je upraveno 79 km tratí pro klasický styl i bruslení. V provozu jsou denně od 8.30 do 16.00 všechny lanovky a vleky včetně zbrusu nové desetimístné kabinkové lanovky.

Dále jsou na okrajích rodinných sjezdovek upraveny zábavné dráhy s obřími vlnami, Fun slope s klopenými zatáčkami a tunelem a také nový dětský slalom s maskoty na okraji sjezdovky Wenzelwiese. Za dolní stanicí čtyřsedačkové lanovky Hochfichtbahn je upraven sáňkařský svah.
Na Sternsteinu jsou otevřeny všechny sjezdovky a běžecké stopy jsou upraveny v délce 28 km. Výška sněhu je 50 až 60 cm.
Provozní doba: 8.30 – 16.15 hodin.