Vánoční trhy na zámku v Blatné

Přijďte nasát vánoční atmosféru a setkat se v adventním čase se svými přáteli na Vánoční trhy do Blatné. Konají se v sobotu 7. prosince v jedinečných kulisách blatenského zámku. Nakoupit můžete produkty šikovných rukou a ochutnat rozličné tradiční i exotické pochutiny. A pomoci můžete také potřebným. Zámek Blatná společně s Oblastní charitou Písek pořádají při příležitosti konání vánočních trhů sbírku na podporu lidí bez domova. Věnovat můžete rukavice, čepice, ponožky, termoprádlo, batohy, spacáky, konzervy, či drobný finanční obnos. Výtěžek sbírky bude věnován Oblastní charitě Písek.

Mikuláš ve Vodňanech

Mikuláš se svoji družinou přijdou ve čtvrtek 5. prosince také do Vodňan. Průvod začíná v 15. 45 hodin. Na nadílku se mohou děti těšit od 16 hodin na místním náměstí. Od 18 hodin je připraveno pekelné vystoupení skupiny Krampus Vodňany. Celé mikulášské a čertovské odpoledne zakončí ohňová show. A pozor akce proběhne bez petard.

Setkání u dubu v Cehnicích

Také letos se v Cehnicích koná již tradiční Setkání u dubu. Akce je naplánovaná na 28. prosince od 13 hodin. Letos je připraveno nejen setkání s přáteli u svařáku, ale místní ochotníci si pro malé i velké připravili také pohádku O Červené Karkulce.