Na seznamu kandidátních stran pro podzimní komunální volby v Blatné se objevila dvě nová uskupení – Sdružení hasiči pro město Blatná a TOP 09. Zbývající strany a sdružení nejsou v komunálních volbách žádným nováčkem. Jedná se o ČSSD, KSČM, Nezávislou volbu, ODS, SNK Evropské demokraty, Volbu pro město a Ženy nejen dětem.
Jedno sdružení pozměnilo od minulých komunálních voleb svůj název, dříve se jmenovalo Ženy dětem, dnes je jeho název Ženy nejen dětem. Kandidátní listinu zde na rozdíl od minulých komunálních voleb nepodala strana KDU-ČSL.
Nyní vám přinášíme kandidátní listiny stran a sdružení, které budou usilovat o hlasy voličů v Blatné.

ČSSD Blatná
1. Ladislav Vařenka
2. Bohumír Papáček
3. Pavel Kozlovský
4. Miroslav Vaněček
5. Pavel Ounický
6. Marta Žižková
7. Jan Váňa
8. Olga Tůmová
9. Pavel Urban
10. Břetislav Riedl
11. Václav Rumplík
12. Ladislav Šejvar
13. Karel Dlabač
14. Milan Ryba
15. Václav Vachuška
KSČM Blatná
1. Zdeňka Braunová
2. Václav Smeták
3. Libuše Benešová
4. Pavel Solar
5. Stanislav Žižka
6. Josef Petrovec
7. Tomáš Pikl
8. Václav Šimek
9. Václav Jaroš
10. Jiří Fiala
11. Jiřina Vaníková
12. Ladislav Kořínek
13. Josef Kopřiva
14. Jiří Pyšno
15. Josef Hajník
Nezávislá volba
1. Miroslav Fontán
2. Petr Fous
3. Bohuslav Hřebeček
4. Václav Špeta
5. Josef Vokroj
6. Luboš Kylián
7. Jaroslav Laňka
8. Bohumil Mrázek
9. Emil Havelka
10. Bohumil Sýbek
11. Václav Cheníček st.
12. Jindřich Míka
13. Pavel Bulka
14. Anna Fišerová
15. Jiří Chvátal
ODS Blatná
1. Blanka Malinová
2. Robert Flandera
3. František Machovec
4. Josef Etlík
5. Karel Zbíral
6. Milan Žíla
7. Hana Koubíková
8. Jaroslav Kouba
9. Jana Michálková
10. Danuše Troníčková
11. Lenka Scheinherrová
12. Alžběta Štípková
13. Josef Kostka
14. František Šesták
15. Albín Veselý
Sdružení hasičů pro město Blatná
1. Václav Tvrdý
2. Vladimír Vaněk
3. Michaela Jungová
4. Jiří Suchopár
5. Josef Uldrich
6. Marek Novotný
7. Antonín Synek
8. Petr Bláha
9. Josef Šlehofer
10. Josef Novotný
11. Petr Louda
12. Jan Šlehofer
13. Petr Jahoda
14. Josef Navrátil
15. Petr Vaněk
SNK Evropští demokraté Blatná
1. Pavel Bezpalec
2. Josef Hospergr
3. Petr Novotný
4. Roman Pojer
5. Jiří Bláha
6. Jaroslav Blovský
7. Marie Pazderová
8. Přemysl Navrátil
9. Drahomíra Cihlová
10. Tomáš Andrlík
11.Michal Pojer
12. Karel Hromada
13. Alois Vanduch
14. František Vinter
15. Bohumil Řebřina
TOP 09 Blatná
1. Daniel Lexa
2. Karel Havlík
3. Dušan Maleček
Volba pro město
1. Bohuslav Navrátil
2. Jiří Mikeš
3. Jiří Michal
4. Václav Kroupa
5. Václav Cheníček
6. František Rubáš
7. Kateřina Malečková
8. Viktor Stošek
9. Martin Havlan
10. Jan Týc
11. Václav Šůs
12. Jiří Cuhra
13. Karel Cvach
14. Václav Diviš
15. František Šatava
Ženy nejen dětem
1. Zdeňka Lojdová
2. Alena Květoňová
3. Božena Fajová
4. Iva Tvrdá
5. Ivana Píblová
6. Marie Vojtová
7. Hana Řáhová
8. Růžena Míková
9. Marie Kulhová
10. Jana Hybrantová
11. Marie Šebková
12. Milena Batistová
13. Eva Vonášková
14. Jana Šárková
15. Ivana Cvachová