Ivana Kačírková, zaměstnankyně strakonické nemocnice, darovala do Kabelkového veletrhu Deníku malou kabelku, kterou si pořídila na ples ve strakonickém kulturním domě. „Byla ideální a splnila moje očekávání. Snad tomu tak bude i v případě nové majitelky," řekla  pro Strakonický deník.

Pokud chcete být součástí našeho projektu Kabelkový veletrh, stačí zajít do naší redakce v Lidické ulici 198 (vedle bývalého kina Svět) a rovnou sebou vzít kabelku, kterou už jste, naše milé čtenářky, odložily. K tomu napíšete na formulář, který vám dáme, kdy a kde jste kabelku získaly, na jakém zajímavém místě s vámi byla a co byste popřály její nové majitelce. Kabelky totiž čeká dražba v českobudějovickém IGY centru 3. září a náš Deník spojuje síly s těmi, kteří chtějí pomoci talentovaným dětem. Bohužel mnohdy jejich zdravotní hendikep nebo sociální zázemí neumožňuje další rozvoj talentu. Chceme posbírat velké množství dámských kabelek, které mnohdy zůstávají ve skříních nepoužity více let a přitom by mohly jiným udělat radost. A až dáme dohromady opravdu hodně kabelek, prodáme je a výtěžek prostřednictvím Městské charity České Budějovice cíleně poskytneme tam, kde jsou k rozvoji dětského talentu třeba. 

Kabelky, které vám neslouží, ale jiné ženě by mohly, můžete, milé čtenářky, nosit do naší redakce v Lidické ulici 198 (vedle bývalého kina Svět). Kabelky pro veletrh sbírají ale i ostatní redakce Deníku po celých jižních Čechách.