„Výhře jsem zprvu ani nevěřil. Myslel jsem si, že si ze mě někdo dělá srandu,“ zmínil. Když mu částka chvíli před Vánocemi skutečně přišla na účet, pořídil z ní dárky pro rodinu, část výhry si zatím ponechal jako rezervu. „V soutěži byly i hodnotnější ceny, ale za těch deset tisíc jsem moc rád. Na ulici je nenajdete,“ zasmál se.

Jaroslav Kolář má Deník předplacený čtyři dny v týdnu, do schránky dostává i časopis Receptář, který je rovněž z produkce vydavatelství VLM. „Ty noviny mám rád, v poslední době se vylepšily. Čtu všechno – zprávy o dění v regionu, celostátní zpravodajství i sport. Člověk by měl mít všeobecný přehled,“ zmínil předplatitel, který zprávy z Deníku čte nejen „na papíře“, ale také prostřednictvím internetu. Jako předplatitel tištěných novin má totiž zdarma také digitální předplatné. „Na webu Deníku tak mohu číst více zpráv z regionu, prohlížet si spoustu fotek i videí,“ pochvaloval si Jaroslav Kolář.

V soutěži Předplať a vyhraj mohli předplatitelé Deníku a časopisů VLM hrát o ceny v hodnotě stovek tisíc korun. Kromě finanční hotovosti čekaly na šťastlivce i věcné ceny jako například elektronika, knihy, deskové hry, nebo zdravotnické pomůcky. Ve hře byly také týdenní nebo víkendové pobyty v atraktivních českých destinacích nebo vstupenky do aquaparku.