Popíjeli alkohol, kde neměli

Tři mladíci byli řešeni hlídkou městské policie v podvečerních hodinách 20. září za požívání alkoholu na místě, kde toto jest obecně závaznou vyhláškou zakázáno. Všichni tři odešli s pokutovými bloky. Jednalo se o prostor za OD v ulici Na Ohradě.

Likvidace hmyzu v domě

Ve večerních hodinách 21. září byli strážníci požádáni o likvidaci sršňů v jednom z domů v ulici V Ráji. Po zmapování situace na místě, byli hlídkou přivoláni hasiči HZS, kteří následně provedli likvidaci sršňů.

Zraněný muž byl převezen do nemocnice

S tržnou ranou na hlavě byl v ulici Dukelská nalezen na základě oznámení strážníky muž ležící zde na chodníku. Vzhledem k tomuto zranění, byl muž předán zdravotníkům ZZS k ošetření.

Pokusil se krást na pouti

V brzkých ranních hodinách 29. září byl u jednoho z prodejních stánků v ulici Ellerova přistižen při krádeži devětadvacetiletý muž. Tento se snažil odcizit klobásy a sýry. Strážníci si lapku převzali od muže, který mu v tomto zabránil. Jemu a jeho přítelkyni, kteří nám vše ohlásili, patří naše poděkování. Dotyčný byl následně „odměněn“ pokutou v příkazním řízení na místě.

Dívka kopala do vozidel

Krátce před osmou hodinou ranní 29. září bylo na služebnu městské policie oznámeno, že v ulici Spojařů kope do vozidel nějaká dívka. Strážníci dotyčnou na místě zadrželi. Vzhledem k tomu, že mladá žena kopala do vícero vozidel a na místě nemohla být stanovena škoda, ke které zde došlo, byla předána s podezřením ze spáchání trestného činu Policii ČR. Orientační dechovou zkouškou bylo u dotyčné naměřeno 1,29 promile alkoholu.