Jiřina Kuběnková: Bytem Skály 12, okres Písek. Hledaná je štíhlé 170 cm vysoké postavy má hnědočerné středně dlouhé vlasy a modré oči. Popis oblečení není znám. Na hledanou vydal státní zástupce OSZ Strakonice předchozí souhlas k zadržení pro podezření ze spáchání majetkové trestné činnosti. Místo jejího pobytu není známo, může se pohybovat po celém území ČR.

Pavel Kříž: Narozen 16.6.1975, bytem Bavorov, Nádražní 418. Je silnější 180 cm vysoké postavy, má hnědé oči a krátké tmavé vlasy. Může být ostříhán dohola. Popis oblečení není znám. Na hledaného vydal Obvodní soud Praha 2 příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody, příkaz k zatčení pro majetkovou tr. činnost, příkaz k zatčení ve věci řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění a Obvodní soud Praha 5 příkaz k zatčení pro podezření ze spáchání majetkové trestné činnosti. Hledaný se s největší pravděpodobností zdržuje na území hl. města Prahy.

Richard Krátký: Narozen 29.6.1980, bytem Strakonice, Velké náměstí. Muž je 185 cm vysoký, střední postavy, má tmavé vlasy se světlým melírem a náušnice. Popis oblečení není znám. Na hledaného vydal Okresní soud v Českých Budějovicích příkaz k zatčení pro podezření ze spáchání majetkové trestné činnosti. Předpokládaným místem pobytu hledaného jsou České Budějovice.