Zloděj přeskočil přepážku nad pultem u pokladny a z přihrádek sebral desítky tisíc korun. Podle svědků je totožný s pachatelem, který tam kradl už 29. dubna.

V pondělí někdo kontaktoval policistku místního obvodního oddělení, že se blízko zmíněné banky pohybuje mladík odpovídající popisu z dubnové loupeže. Ona tudy právě v době volna projížděla se svým vozem a podezřelého tspatřila. Vtom ale nasedl do osobního auta s jiným mužem za volantem. Policistka i se svědkem sledovala vůz na Zechovice. Auto najednou zastavilo, jeden muž vyběhl a teleskopickým obuškem jí rozbil čelní sklo. I přesto pokračovala ve sledování, dokud ho neztratila z dohledu. Policie vyhlásila uzávěru v kraji a spolu s krajem Plzeňským i pátrání po voze. V úterý kolem druhé hodiny ráno se policistům v Týně nad Vltavou podařilo auto zajistit a zadržet jednoho z pachatelů.

Policie dál pátrá po druhém podezřelém muži (25-30 let). Měl černou bundu, modré rifle a modrou kšiltovku. Při vyšetřování může pomoci i jakýkoliv další údaj. Informace sdělte na linku 158 nebo na telefon oddělení Policie ČR ve Volyni 383 372 097.