Mezi obcí Zlešice a městem Volyní na Strakonikcu skončil v pátek ráno kamion mimo vozovku (horní snímek). Jel jsem sprázdným návěsem zVimperka. "Vzatáčce jsem dostal smyk a už jsem to neubrzdil. Prostě na tom mokru nešlo,“ řekl nám řidič kamionu. Podle policie se nehoda obešla bez zranění, řidič před jízdou alkohol nepil. Škoda je do 50000 korun. Kamion vyprošťovali profesionální hasiči ze Strakonic.

 

 

 

Řidičvozu Nissan Vanette vyjížděl ve středu před půl devátou ráno ze sídliště Máj směrem do centra města a nedal přednost v jízdě vozidlu Fiat Bravo jedoucího ho hlavní od centra směrem na Prahu. Došlo ke střetu vozidel. Škoda odhadnutá na místě nehody je 20 000 korun na voze Bravo a 10 000 korun na nissanu.

 

 

Ve čtvrtek dopoledne došlo ve Střelských Hošticích k dopravní nehodě, při které utrpěl motorkář lehké zranění. U přechodu pro chodce zastavil Fiat, jehož řidič dával přednost přecházejícím chodcům. Za ním přijel řidič motocyklu Honda GL 1500. Další řidič jedoucí vevozidle Peugeot Boxerse plně nevěnoval řízení, nedobrzdil a narazil přední částí vozu do motocyklu, který odrazil do stojícího fiatu. Padesátiletý řidič motocyklu utrpěl lehké zranění. Škoda na Hondě je 100000 korun, 20000 na peugeotu a 10 000 na fiatu.