Vyhýbal se věznění, vyfasuje další trest

Třiadvacetiletý mladík z Prachaticka měl loni v listopadu nastoupit do vězení. Neudělal to a skrýval se. Policisté ho v polovině května zadrželi na autobusové zastávce na Strakonicku a nyní čelí stíhání pro maření úředního rozhodnutí.

Při vloupání vznikla škoda 220 tisíc 

Škodu za nejméně 220 tisíc korun způsobil zloděj v prodejně potravin ve Lhenicích. Dostal se tam v pátek kolem půl čtvrté ráno, odcházel s penězi, cigaretami a jídelními kupóny. Krádež a porušování domovní svobody vyšetřují netoličtí policisté.

Cestou z oslavy měl v krvi dvě promile

Silně opilého řidiče peugeotu zastavili v neděli ráno policisté mezi Litvínovicemi a Boršovem nad Vltavou. Osmadvacetiletý muž jel z oslavy a v krvi měl dvě promile. Přišel o řidičák a čeká ho postih za ohrožení pod vlivem návykové látky.

V hospodě vzal peníze i automat

Policisté z obvodního oddělení ve Větřní hledají zloděje, který se od nedělní půlnoci do rána vloupal do restaurace Slávie ve Frymburské ulici. Odcizil peníze a výherní automat na hračky uložené v plastových kuličkách. Škoda je 5000 korun.

Poničil lak dvou aut, hledají ho policisté

Nepříjemné překvapení čekalo majitele dvou aut v Rodvínově na Hradecku. Jejich VW a citroën si vyhlédl v noci na pátek vandal. Poškrábal lak na blatnících, náraznících a dveřích. Oprava různě dlouhých vrypů vyjde na zhruba 15 tisíc korun.

Červený transporter má nového majitele

Červenou dodávku VW Transporter s registrační značkou 2L0 3432 ukradl v noci ze soboty na neděli zloděj ze dvora domu v Kondrači na Budějovicku. Trhosvinenští policisté žádají případné svědky, aby zavolali na 974 226 760 či na 158.