Muž zfackoval ženu přímo před poštou

U fyzického konfliktu partnerů zasahovali ve středu odpoledne budějovičtí strážníci před poštou na Senovážném náměstí. Muž (38) vlepil ženě (24) několik facek, nyní se bude zpovídat z přestupku proti občanskému soužití.

Rybářskou pramici odvezli tři mladíci

Červencovou krádež kovové rybářské pramice z pravého břehu Lužnice objasnili táborští policisté. Pachateli jsou tři mladíci ( 27, 28 a 25). Ti pluli s lodí za 5700 korun před dům, kde ji naložili na kárku a odvezli do garáže. Nyní je už u majitele.

Hledaný se ukrýval v horách. Už ho mají

Celostátně hledaného muže (41) z krajského města zadrželi ve středu odpoledne policisté v Novohradských horách. Napomohli jim všímaví svědci. Dotyčný se pokusil o útěk, ten mu však nevyšel. Ještě téhož dne skončil ve věznici.

Během rvačky vzal poškozenému mobil

Pro krádež stíhají policisté 18letého mladíka z Krumlovska. Když počátkem loňského roku zaútočil na Prachaticku na jiného muže, nečekaně získal mobil Sony Xperia, který vypadl oběti na zem. Hodnota telefonu byla 11 tisíc korun.

Za jedinou noc stihl vykrást tři garáže

Policisté z milevského obvodního oddělení pátrají po zloději, který se někdy od pondělí do středy vloupal do třech garáží v ulicích Nádražní a Petra Bezruče, v místě „Na Májovině". Odnesl věci za 12 tisíc korun, svědci mají zavolat na 974 235 730.

Poškrábal lak auta, škoda 25 tisíc korun

Policisté hledají vandala, který v noci na středu škodil na parkovišti na Zátavském nábřeží v Písku. Vyhlédl si Hyundai IX 35 a poškrábal lak na pravých předních dveřích. Majitel následně vyčíslil ztrátu na minimálně 25 tisíc korun.