Policie pátrá po vandalovi, který v noci ze 14. na 15. února poškodil majetek Sdružení vlastníků jednotek domu čp. 588 na Blatském sídlišti, když černou barvou pomaloval vchodové dveře a dvířka elektrické rozvodny. Za přečin poškození cizí věci mu hrozí až rok vězení. Svědkové se mají hlásit na nám. T. G. Masaryka či telefonu 974 238 760.

Muž nevrátil zbraně

Lišov - Přečinu nedovolené ozbrojování se měl dopustit 48 letý muž z Českobudějovicka, který nerespektoval povinnost držitele zbrojního průkazu a neodevzdal průkaz ani zbraně z důvodu pozbytí platnosti. Policisté muži sdělili podezření ze spáchání uvedeného přečinu, muž již zbraně odevzdal.

Místo receptu si odnesl domů počítač

Český Krumlov - Policisté pátrají po drzém zloději, který v době od 12. do 15. 2. odcizil ve zdravotnickém zařízení v Nemocniční ulici v Č. Krumlově z volně přístupného oddělení monitor a dva počítače. Škoda činí přes 60 tisíc korun.

Vyděrač byl na síti

České Budějovice - Nevhodné a nebezpečně statusy na profilu sociální sítě psal mladík (22) svému vrstevníkovi. Vyhrožoval mu vážnou újmou na zdraví a poškození majetku. Muž je stíhán na svobodě kvůli přečinu vydírání.

Obrali spáče v herně

České Budějovice - Policisté od víkendu vyšetřují krádež batohu s osobními věcmi. Jeho majitel usnul v herně a zloděj mu ho vzal, škodu pak spáč vyčíslil přes 8000 korun.