Hledají sprejera

Strakonice – Policisté pátrají po zatím neznámém pachateli, který v průběhu uplynulých dvou měsíců posprejoval stěny dvou garáží v ulici Podsrpenská. Poškozené společnosti svými barevnými nápisy a obrazci způsobil neznámý pachatel škodu ve výši 10 000 a dopustil se trestného činu poškození cizí věci.

Ilustrační foto.
Vyprávění policejního matadora na setkání seniorů

Vloupání do stodoly

Blatná – Policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který se v době od 31. ledna do 15. února vloupal do objektů v obci Lnářský Málkov na Blatensku. Za svůj cíl si vyhlédl stodolu domu a na dalším pozemku maštal. Ve stodole nic neodcizil, ale z maštale odnesl křovinořez a motorovou pilu, čímž majiteli způsobil škodu 23 000 korun.

Jiřina Bauerová
Oslavila už 95. narozeniny. Gratulujeme!

Vzal robotický vysavač

Strakonice – Oznámení o krádeži robotického vysavače s příslušenstvím zn. Samsung přijali strakoničtí policisté. „Ke krádeži mělo dojít v prodejně elektro ve Strakonicích 17. února v odpoledních hodinách,“ řekla tisková mluvčí PČR Strakonice Jaromíra Nováková. Pachatel pravděpodobně vysavač uschoval pod bundu a odešel bez zaplacení z prodejny. Způsobená škoda je vyčíslena na 8800 korun.