Policisté pochytali další trojici dealerů

Z více než dvou stovek případů prodeje drog, hlavně marihuany, pervitinu a extáze obvinili táborští kriminalisté dva muže (19 a 31) 
a ženu (25) z Táborska a Veselska. Za kšeftování se zakázanými látkami jim hrozí až pětiletý pobyt ve vězení.

Krádež mu nevyšla, nahradilo ji ničení 

Policisté z prachatického obvodu hledají málo úspěšného zloděje, který se v noci na čtvrtek pokusil odcizit BMW. Dovnitř se mu nepodařilo dostat, tak alespoň poškodil kliku u spolujezdce 
a lak dveří u řidiče. Škoda dosáhla 20 tisíc korun.

Opilý šofér nezvládl řízení a havaroval

Pro ohrožení pod vlivem návykové látky stíhají policisté 19letého řidiče, jenž v sobotu ráno naboural do svodidel u Nemětic na Strakonicku. Mladík s více než dvěma promile v krvi vyvázl bez zranění, soud ho může poslat až na tři roky za mříže.

Červený Seat Ibiza má nového majitele

Devatenáct let starý Seat Ibiza 1.4 červené barvy s poznávací značkou CBM 40 – 03 odcizil během neděle zloděj z parkoviště před domem č. 793/51 v Čéčově ulici. Policisté žádají případné svědky, aby se ozvali na linku 158 nebo na 974 226 700.

Se zákazem řízení parkoval u kostela

Z maření výkonu úředního rozhodnutí se bude zpovídat před soudem 43letý řidič z Hradecka. Když v neděli odstavil Ford Mondeo u kostela sv. Václava, přišli k němu policisté a ti zjistili, že má dvojitý zákaz řízení. Soud má začít do 14 dní.

Počmáral dvě stěny i schodiště u Hvězdy

Několikatisícovou škodu způsobil sprejer 
ve Strakonicích. Během čtvrteční noci počmáral načerveno a načerno stěny průchodu 
z Mlýnské do Lidické ulice. 
O den později poničil stejným způsobem také schodiště u obchodního centra Hvězda.