Na kruhovém objezdu se srazilo pět vozidel

České Budějovice – Ve středu 18. listopadu odpoledne se na silnici 3 v obci Hrdějovice srazilo pět osobních vozidel. Dopravní nehoda se stala na kruhovém objezdu a podle sdělení policejního mluvčího Jiřího Matznera si vyžádala naštěstí jen jedno lehké zranění.

Vnikl do automatu 
a odnesl si hotovost

Tábor – Policisté pátrají po pachateli, který vnikl do parkovacího platebního automatu v přízemí obchodního domu Dvořák v Táboře. Krádeží finanční hotovosti a poškozením vlastního přístroje způsobil škodu ve výši bezmála 122 000 korun. Případ se stal od pondělní 20. hodiny do úterní 8. hodiny. Táborští policisté prosí případné svědky o sdělení jakýchkoliv informací na jejich služebně v Divadelní ulici, na telefonním čísle 974 238 700 či na policejní lince číslo 158.

close Ilustrační foto. zoom_in Nemohl se postavit, měl 3,25 promile

České Budějovice – Muži polehávajícímu na schodech domu na Lannově třídě v Českých Budějovicích strážníci městské policie v úterý naměřili 3,25 promile alkoholu. Při příjezdu policistů muž seděl na jedné z laviček. Třiadvacetiletý muž z Prachaticka se pokoušel postavit na vlastní nohy, což se mu ale ani na několikátý pokus nepodařilo. Následně tak strážníci dotyčného převezli na protialkoholní záchytnou stanici, kde si do vystřízlivění poležel na místním lůžkovém oddělení.

Zbitého muže z baru odvážela sanitka

Volary – Po třech úderech pěstí do obličeje a upadnutí na zem následovala ještě kopnutí. V pondělí 16. listopadu před osmnáctou hodinou 53letý muž v nonstop baru ve Volarech fyzicky napadl dalšího návštěvníka podniku. Ten musel být po incidentu s mnohačetnými zraněními transportován rychlou záchrannou službou na ošetření do nemocnice. Volarští policisté sdělili agresorovi 
z Volarska podezření z přečinů ublížení na zdraví a výtržnictví. Útočník stane do dvou týdnů před soudem.