Zmizela televize
Vodňany - Policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který se v době od 3. do 5. listopadu vloupal do rekreační chaty v ulici Samoty ve Vodňanech. Rozbil okno, vnikl do objektu a odcizil televizor LG. Celková škoda je vyčíslena na 7300 korun.

Nesplácí úvěr
Strakonice - Policisté zahájili trestní stíhání pro podezření z přečinu úvěrového podvodu, ze kterého je podezřelá žena (21) ze Strakonic. V období od prosince 2015 do března 2017 uzavřela u různých bankovních i nebankovních společností smlouvy o úvěru, kdy při uzavírání smluv uváděla nepravdivé údaje a své závazky nebyla schopná splácet. Byly jí poskytnuty úvěry, které žena nehradí. Poskytovatelům úvěrů způsobila škodu za necelých 40 000 korun.

Na muže byl vydán souhlas se zadržením
Vodňany - Policisté vypátrali celostátně hledanou osobu. Po 17. hodině kontrolovali chodce, který šel po silnici mezi obcemi Vodňany a Pražák. Zjistili, že na muže vydalo okresní státní zastupitelství předchozí souhlas se zadržením osoby, neboť muž je podezřelý z majetkové trestné činnosti. Policisté muže zadrželi k provedení dalších úkonů.