Prodejna bude přes den fungovat běžně, po skončení pracovní doby zde mohou lidé nakoupit pomocí speciální aplikace. Výraznou změnou je, že v neděli bude možné nakoupit pouze pomocí aplikace. „Dosud zde byly v neděli prodavačky, tímto získají alespoň trochu volna. Počet prodavaček se nemění,“ řekl vedoucí technického odboru Josef Kašpar.

Vedoucí prodejny je Romana Matoušková, která zde pracuje od roku 1995. „Stále jsme prodejnu rozšiřovali a vylepšovali. Myslím, že tahle změna se bude lidem líbit,“ myslí si Romana Matoušková. Prodejna byla uzavřena 29. září. Lidé mohli nakupovat v upraveném prvním patře objektu. „Těšíme se na novou prodejnu,“ říkají některé obyvatelky Radomyšle.

Podle Josefa Kašpara o přebudování prodejny na režim 24/7 rozhodl trend nakupování v kteroukoliv denní i noční dobu. Roli může hrát i skutečnost, že zde bydlí mnoho mladých rodin a nedaleko se nachází letní areál.

KFC ve Strakonicích.
VIDEO: Ve Strakonicích otevřelo KFC. Máme fotky, pojďte se podívat

Jak bude prodejna vypadat? Prodejní plocha se zvětšila téměř o 100 metrů čtverečních, celý interiér obchodu působí prostorněji a vzdušněji. Nechybí nové regály, které umožňují lepší přehlednost sortimentu. Najdete zde také nové chladicí a mrazicí zařízení pro zajištění optimálních podmínek pro skladování zboží a udržení jejich čerstvosti. Prodejna disponuje novou pokladní zónou a obslužným pultem s uzeninami. Těšit se tedy můžete celkem na tři pokladny, dvě z nich jsou samoobslužné.

Hlavní změnou je přechod na NONSTOP provoz 24 hodin 7 dní v týdnu. V době, kdy nebude v prodejně personál si může zákazník nakoupit pomocí aplikace ČSOB „Do kapsy“.

V režimu 24/7 už fungují prodejny například ve Strakonicích, v Českém Krumlově či Českých Budějovicích.