Čejetice – Celkem šest párů, z toho jeden ze Slovenské republiky, cvičí tento týden pod bedlivým dohledem Lucii a Jiřího klasické a latinsko -americké tance. 
 

Oba trenéři se shodují, že největší radost mají z tanečních úspěchů svých svěřenců. „Občas se nám podaří pomoci vychovat mistry republiky v nižších věkových kategoriích. A když právě tito tanečníci jsou úspěšnější, to je ten další úspěch, který člověka hřeje," svěřil se včera Jiří Hein. Lucia se v tomto ohledu se svým přítelem skvěle doplňuje. „Mým největším cílem je výchova tanečníků, kteří budou lepší než já," uvedla.

Profesionální mistři Slovenské republiky, semifinalisté mistrovství světa a Evropy. A nejen to. Tento pár patří mezi mezinárodní taneční špičku a ve světovém žebříčku je řazen na desáté místo. Tak by se dali v krátkosti představit Jiří Hein a Lucia Krnčanová.

Pro Jihočechy je ovšem důležité, že Jiří se narodil ve Strakonicích, do svých dvaceti let zde žil a vztah k jižním Čechám má i přes přeplněný diář stále.
 

Mnozí mohou Jiřího a Luciu znát z páté řady taneční soutěže StarDance, která proběhla v roce 2012. Jiří Hein zde tančil s herečkou Danou Morávkovou a Lucii Krnčanové byl partnerem zpěvák a hudebník Petr Bende.⋌