Humanitní kategorie

1. nebylo uděleno

2. La Pham Xuan (Martin) Dúc z Gymnázia Jírovcova v Českých Budějovicích

3. Eliška Rubešová a Johana Seidlová, obě ze Základní školy Edvarda Beneše v Písku a Nikol Bobková z Gymnázia v Prachaticích.

Přírodovědná kategorie

1. Petr Vaněk a Eliška Havrdová, oba z Gymnázia Česká v Českých Budějovicích

2. Anna Kovárnová z Gymnázia Česká v Českých Budějovicích a Lucie Fořtová z Gymnázia Pierra de Coubertina v Táboře

3. Ladislav Prener z Gymnázia Jírovcova v Českých Budějovicích.

Sportovní kategorie

1. Petr Beran z Česko-anglického gymnázia v Českých Budějovicích a Simona Šimůnková z Gymnázia Česká v Českých Budějovicích

2. Tereza Sásková z Gymnázia a SOŠe ve Vimperku a David Kotek z Gymnázia Česká v Českých Budějovicích

3. Filip Humler z Gymnázia Česká v Českých Budějovicích a Veronika Pecková z Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích.

Technická kategorie

1. Michal Bříza z Gymnázia v Týně nad Vltavou a Václav Rozhoň z Gymnázia J. V. Jirsíka v Českých Budějovicích

2. Lukáš Mičan z Gymnázia Česká v Českých Budějovicích a Jan Handrejch ze Střední školy spojů a informatiky v Milevsku

3. Jiří Zdeněk z Vyšší odborné školy, Střední školy, Centra odborné přípravy v Sezimově Ústí.

Hudební kategorie

Absolutní vítězka a 1. místo Alžběta Marková ze ZUŠ Bohuslava Jeremiáše. Cenu pro prvního na pódiu přebírala i Lenka Němcová z Konzervatoře v Českých Budějovicích.

2. Pavla Bedřichová ze Základní školy F. L. Čelakovského ve Strakonicích a Martin Nosek z Konzervatoře v Českých Budějovicích

3. Kateřina Korbelová ze ZUŠ Velešín a Martin Mazura z Konzervatoře v Českých Budějovicích.

Taneční kategorie

1. Veronika Kadlecová z Gymnázia J. V. Jirsíka v Českých Budějovicích

2. Veronika Hrubá ze Základní školy v Týně nad Vltavou

3. Lenka Vavříková z SŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky ve Volyni

Výtvarná kategorie

1. Anna Najmanová a Marie Hladíková, obě ze SUPŠ sv. Anežky České v Českém Krumlově

2. Jan Staněk ze SUPŠ sv. Anežky České v Českém Krumlově

3. Nela Maredová ze SUPŠ sv. Anežky České v Českém Krumlově.

Všestranný talent

1. Tereza Maxerová z Gymnázia Česká v Českých Budějovicích, Marek Strnad ze Základní školy v Nové Včelnici a Matěj Konečný z Gymnázia Jírovcova

2. Martin Houška ze Základní školy v Borovanech a Jan Novotný ze SPŠ strojní a stavební v Táboře

3. Adéla Černá, Jiří Čížek, oba z Gymnázia Česká v Českých Budějovicích a Radek Pileček z Gymnázia v Písku.