„Dneškem se vydáváme na nejspíš nejdůležitější cestu našich hudebních životů a já bych vás na tuhle cestu s cílem vyprodaný fotbalový stadion Eden rád pozval. Umíte si představit tu atmosféru? Tu naši hru světel na vyprodaném fotbalovém stadionu? Umíte si představit chorál na píseň Naše cesty? Mám husí kůži, jen nad tím přemýšlím. Připravíme vám zážitek a slibuju, že nebudete litovat,“ nalákal Marek Ztracený na koncert, který se uskuteční 17. června.

Je to něco, o čem už dlouho snil, nastínil tento plán již v O2 aréně a nyní se to stává skutečností. „Neuvěřitelná cesta od malých sálů, kde stálo dvacet lidí, přes čtyři vyprodané O2 areny a další haly a přes dvě “Tour de léta” by měla vyvrcholit právě v pražském Edenu a my doufáme, že to prožijete s námi. Poslední roky jsme jezdili po celé republice my za vámi a teď vás chceme poprosit, jestli byste mohli přijet z celé ČR vy za námi,“ uvedl zpěvák.

Rocková opera Kladivo na pýchu.
Rocková opera Kladivo na pýchu bude mít derniéru v Klatovech

Po tomto sdělení, ale přišlo menší zklamání. „Také byste měli vědět, že tento koncert bude na několik let naším posledním veřejným vystoupením, a ne jen proto do toho dáme úplně všechno,“ oznámil Ztracený s tím, že důvod pauzy prozradí po koncertě a věří, že ho fanoušci pochopí.