V sobotu 25. srpna 2007 se do jihočeských Hoštic u Volyně opět sjedou všichni příznivci nekorunovaného krále české country hudby, aby si zavzpomínali na jeho stále populární písničky.

A letošní ročník Stodoly bude opravdu speciální. Jeho pořadové číslo totiž poprvé bude dvoumístné. Ano, Stodola Michala Tučného je tu s námi již 10 let. A aby těch výročí a kulatých čísel nebylo málo, pak vězte, že na letošní rok rovněž připadá i výročí 60 let od Michalova narození. A to už je přece důvod k pořádné oslavě! Nebo ne?

Letos pouze jednodenní Stodola opět nabídne bohatý mix hudby nejrůznějších žánrů – folk, pop, rock a samozřejmě také country hudbu. V odpoledním programu, který startuje už v 10 hodin se můžete těšit na kapely Vltavín, Mandrage, Harlej, Mediterian, Kryštof a Greenhorns, zazpívat ale do Hoštic přijdou i Slávek Janoušek, Vladimír Mišík a jeho ETC, Věra Martinová s Jamiem Marshallem a Michalův slovenský kolega a kamarád, Allan Mikušek.

Tradiční večerní galakoncert pak obsahuje řadu opravdu hvězdných jmen. Za country scénu zde budou například Allan Mikušek, Věrka Martinová, Jamie Marshall, Pavlína Jíšová, Honza Vyčítal či Tomáš Linka. Pop a rock zde budou zastupovat Ivan Hlas, Tomáš Trapl či Richard Tesařík. Za soutěž Česko hledá Superstar v Hošticích vystoupí Petr Bende a Leona Černá, kteří ani zde neuniknou bedlivému oku a sluchu jejich někdejších porotců Ondry Hejmy a Ilony Csákové. To vše proběhne za moderátorské asistence Aleše Hámy.

Speciálními hosty Stodoly Michala Tučného budou Petr Novotný, Vlčnovské búdové umělkyně a Muerta Mente.

Vstupenky můžete zakoupit již nyní v předprodejních místech sítě Ticketstream, na www.ticketstream.cz a ve všech kancelářích ČEDOKu a FIRO Tour.

Cena v předprodeji je 360 korun, na místě pak 400 korun.

Na festival se však můžete dostat i úplně zadarmo a to pokud jste se narodili v roce 1960. V blízkosti areálu festivalu bude opět zřízen kemp, a pokud do Hoštic přijedete už v pátek, můžete se zúčastnit Rozjezdové párty s reprodukovanou hudbou a divadelním představením, která proběhne v areálu festivalu od 18 hodin, a na kterou je vstup zdarma.