V divadelním programu se dočteme, že Klec bláznů autora Jean Poireta se v sedmdesátých letech stala nejúspěšnější francouzskou divadelní komedií, podle níž byl o dva roky později natočen film. Ten byl pak ve třech kategoriích nominována na Oscara, vyhrál Zlatý glóbus a jeden z hlavních představitelů získal Césara a Donatellovu cenu.

Oč ve hře jde: Klec bláznů je název nočního podniku v Saint-Tropez a hvězdou travesti show je Albín, který už dvacet let žije s Georgesem, jehož syn způsobí zápletku. Chce se totiž zasnoubit s dcerou poslance, který svou kariéru postavil na hlásání řádu a morálky. Maminka s tatínkem (ve skutečnosti Albín a Georges) musí před rodiči snoubenky nastolit zdání "normálnosti" a nezpochybnitelné morálky. Nu a komedie je na světě. Hrají v ní Zdeněk Kupka/Ernesto Čekan, Tomáš Racek, Ondřej Brzobohatý/Vojtěch Hájek, Radoslav Brzobohatý, Hana Gregorová, Kateřina Velebová/Irena Máchová, Paul American, Antonín Hardt, Antonín Duchoslav, Michal Roneš, Petr Vágner, Pavlína Mourková. Režii má Robert Bellan a hudbu složil Ondřej Brzobohatý.
Divadlo Radka Brzobohatého sídlí v Praze, v Opletalově ulici a svou činnost zahájilo v roce 2004. „Jmenujeme se sice Divadlo Radka Brzobohatého, ale neznamená to ´divadlo jednoho herce´. Naopak, chceme dávat prostor mladým začínajícím hercům, kteří nemají kde ukázat svoje schopnosti, ale i starším kolegům, kteří by se na jeviště už možná nedostali. Naší dramaturgií jsou většinou duchaplné komedie, protože si myslíme, že smutku je kolem nás dost a člověk si má v divadle odpočinout, pobavit se a přijít na jiné myšlenky,“ říká o svém divadlo jeho zakladatel Radoslav Brzobohatý.

Petr Pučelík