V prvním patře hotelu Amber Bavor zazní ve středu hudební průřez napříč žánry. Od akustických verzí známých písní Martina Maxy, kterého doprovodí strakonický rodák Zdeněk Charlie Blažek, až po moderní bluesrockové pojetí známých i původních skladeb. Ty nabídne teprve rok stará sestava legendárních hudebníků pod názvem Charlie Band.

„Legendárních proto, že v sestavě jsou i taková jména, jako dva dlouholetí členové slavného Olympicu baskytarista Milan Broum a bubeník Milan Peroutka,“ řekl Charlie Blažek. Dále se objeví vyhledávaný saxofonista, člen známé kapely Boom Band Borysh Secký, na klávesy bude hrát vynikající Petr Berki, na trubku Míra Barabáš a na kytaru právě Charlie Blažek. Pro toho jsou návraty domů velmi důležité. „Stále rád se vracím do svého rodného města, rád si jdu zahrát s místní kapelou na taneční zábavu či na ples, moc rád jsem zasedl do poroty pěvecké soutěže Jihočeský vrabčák a každý koncert s kapelou Charlie Band ve Strakonicích je pro mě svátek,“ dodal.

Začátek středečního koncertu je ve 20 hodin.

Charlie Blažek, kytarista a hudební producent, strakonický rodák v současnosti tráví velkou část času na půdě hudební soutěže X Faktor, kde doprovází jako člen kapely Pajky Pajk soutěžící této atraktivní soutěže. Krom práce v nahrávacím studiu vystoupil s Karlem Gottem na předávání hudebních cen „Anděl 2007“ s kapelou Golem.

Doprovodil celou řadu předních českých zpěváků na koncertu k 70. narozeninám textaře Pavla Vrby, kterou bude vysílat České televitze v polovině května.