STRAKONICE

ÚTERÝ

Kurzy počítačové gramotnosti – Lekce ve Šmidingerově knihovně ve Strakonicích je tentokrát zaměřena na základy psaní na PC. Kurz se koná od 9 do 10.30 hodin ve studovně oddělení pro dospělé.

STŘEDA

Zdeněk Izer – Na plný coole – Zábavný program Zdeňka Izera, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy, převleky a světelnými efekty. Dům kultury od 19 hodin, vstupné 250 korun.

VODŇANY

PONDĚLÍ

Sametové Vodňany – Promítání fotografií z let 1989 – 1990 a beseda s autory katalogu Sametové Vodňany, který byl vydán k 30. výročí revolučních událostí ve Vodňanech, Karlem Burdou a Jitkou Velkovou. Od 13.30 hodin. Místo konání: domeček v Domě s pečovatelskou službou Vodňany.

SOBOTA

Koncert Swingbandu Jana Matouška – Přijďte si užít swingovou hudbu 30. let ve stylovém provedení. V Městském kulturním středisku ve Vodňanech vystoupí Swingband Jana Matouška. Koncert se koná od 18.30 hodin, vstupné na akci je 250 korun.