Čtvrtek 7. května
19.00 – 19.30 Slavnostní zahájení Divadelního Pikniku Volyně 2015 (NN)
19.30 – 21.30 De Facto Mimo Jihlava / režie: Martin Kolář a De Facto Mimo
Martin Kolář: Žijí mezi námi (NN)
22.30 – 23.30 Diskuse (Žijí mezi námi) (MS)

Pátek 8. května
10.00 – 12.20 Divadýlko na dlani Mladá Boleslav / režie: Petr Matoušek
Terry Pratchett, Petr Matoušek: My, svobodnej národ (NN)
13.30 – 14.30 Diskuse (My, svobodnej národ) (MS)
15.00 – 16.00 Kočovné divadlo Ad Hoc / režie: Jan Duchek
Jan Duchek: S úsměvem nepilota (PT)
17.00 – 18.00 Kočovné divadlo Ad Hoc / režie: Jan Duchek
Jan Duchek: S úsměvem nepilota (PT)
19.00 – 20.15 Ořechovské divadlo Ořechov / režie: Vlastimil Peška
Vlastimil Peška: Jak Švédové L. P. 1645 marně Brno dobývali aneb Bylo nebylo (NN)
21.00 – 23.00 Diskuse (S úsměvem nepilota, Jak Švédové L. P. 1645 marně Brno dobývali…) (MS)

Sobota 9. května
10.00 – 11.15 Teritoriální tyjátr Praha / režie: Štěpán Šantrůček
Jiří Volák: O Krakonošovi a disidentech (K)
12.30 – 13.30 Diskuse (O Krakonošovi a disidentech) (MS)
13.30 – 14.45 Společnost bloumající veřejnosti Turnov / režie: Jan Marek a Petr Hofhans
Katalin Thuróczy: Klozet (NN)
16.00 – 17.00 Diskuse (Klozet) (MS)
17.30 – 18.40 Rádobydivadlo Klapý / režie: Ladislav Valeš
Ladislav Valeš: …dlouhá cesta (NN)
20.00 – 22.10 Divadlo JakoHost Plzeň / režie: Vratislav Mikan ml.
Zoltán Egressy: Šťovík, pečené brambory (NN)
23.00 – 01.00 Diskuse (…dlouhá cesta a Štovík, pečené brambory) (MS)

Neděle 10. května
10.00 – 12.00 DS Žďár, Žďár nad Sázavou / režie: Jan Krška
René Fallet, Alexandr Gregar: Zelňačka (NN)
13.00 – 14.00 Diskuse (Zelňačka) (MS)
14.00 – 15.20 V. A. D. Kladno / režie: V. A. D.
Kazimír Lupinec & Co.: Upokojenkyně (NN)
16.00 – 17.00 Diskuse (Upokojenkyně) (MS)

Čtvrtek 14. května
19.00 – 20.20 Slovanský tyátr Olomouc / režie: Zdeněk Vévoda
Ladislav Stroupežnický, Zdeněk Vévoda: Naši furianti (NN)
21.30 – 22.30 Diskuse (Naši furianti) (MS)

Pátek 15. května
09.00 – 11.10 Divadlo Point Prostějov / režie: Aleš Procházka
Arthur Conan Doyle, Aleš Procházka a kol.: Baskervillská bestie (NN)
12.00 – 13.00 Diskuse (Baskervillská bestie)
13.00 – 14.35 TRIARIUS Česká Třebová / režie: Josef Jan Kopecký
Florian Zeller: Ten druhý (NN)
16.00 – 18.10 K. V. A. S. Karviná / režie: Lucie Ráczová
Bengt Ahlfors: Divadelní komedie (NN)
19.00 – 20.00 Diskuse (Ten druhý) (MS)
20.00 – 22.00 DS Jana Honsy Karolinka / režie: Gustav Řezníček
Jarmila Glazarová, Martin Františák: Advent (NN)
23.00 – 01.00 Diskuse (Divadelní komedie, Advent) (MS)

Sobota 16. května
10.00 – 12.10 Divadlo NABOSO Boskovice / režie: Tomáš Trumpeš
Martin A. Hansen, Tomáš Trumpeš: Lhář (NN)
13.30 – 14.30 Diskuse (Lhář)
15.00 – 16.30 BURKE CUP – soutěž (nejen)divadelních týmů
17.00 – 19.00 DK Jirásek Česká Lípa / režie: Václav Klapka
Václav Klapka: Maratův Sade (NN)
20.00 – 21.20 SPOMAL – Spolek ochotníků Malenice / režie: Jaroslava Houzimová
Mirko Stieber: Bláha a Vrchlická (NN)
22.30 – 00.30 Diskuse (Maratův Sade, Bláha a Vrchlická) (MS)

Neděle 17. května
10.00 – 11.10 HOST PŘEHLÍDKY
Divadlo Spektákl / režie Jan Holec
Divadlo Spektákl: Fraška o Dušanově duši (MP)
12.00 Slavnostní zakončení Divadelního Pikniku Volyně 2015 s vyhlášením výsledků a předáním ocenění (MP) (v případě nepřízně počasí se program přesouvá Na Novou)

Legenda: NN – Na Nové, K – Kino, PT – Pošumavská tržnice, P – Bar Peklo Na Nové, MS – Malý sál Na Nové, MP – městská plovárna