Vybrané články pro vás zdarma

To nejzajímavější z Česka i ze světa každé ráno do Vaší emailové schránky

Děkuji, již jsem odběratelem

Kde se na Strakonicku v klidu vykoupat?

Venkovní areál na Křemelce
Strakonice - Venkovní areál patří díky svému umístění a rozloze k nejhezčím v republice. Návštěvníci mohou využívat velký 50 metrový bazén (hloubka 1,60 m – 2,30 m) s osmi dráhami, bazén s tobogánem (hloubka 1,60m), dětský bazén (hloubka 0,50 m – 0,80m) s klouzačkou a hradem s dvěma menšími skluzavkami a nakonec i brouzdaliště pro ty nejmenší. Venkovní areál disponuje půjčovnou sportovního náčiní, kde si návštěvníci mohou půjčit věci na minigolf, stolní tenis, líný tenis, na basketbal, nohejbal, plážový volejbal a velké zahradní šachy. Otevřeno je denně od 10 do 20 hodin.

Relaxační areál
Blatná - Koupaliště s celkovou kapacitou 441 osob. K dispozici je bazén, klouzačka, tobogán, louka vhodná na opalování. V areálu se nachází dětské hřiště. Otevřeno je denně – v pondělí od 12 do 20 hodin, úterý až neděle od 9 do 20 hodin.

Přírodní plovárna
Volyně - Kdo se nebojí studené vody, měl by navštívit prvorepublikovou plovárnu ve Volyni. Její bazén je plněn přírodním zdrojem. Otevřeno je denně, k dispozici je travnatá plocha, hřiště, skokanský můstek Romantiku jako z rozmarného léta zažijete na letní plovárně ve Volyni. Atmosféra i vybavení stále připomíná dobu jejího vzniku, tedy rok 1941. Bazén je napouštěný vodou z řeky Volyňky a osvěžení je tak při jakékoli teplotě vzduchu zaručené. Otevřeno je denně od 9 do 22 hodin.

SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ