Zařizovala jste interiér bytu kdysi sama, nebo jste požádala o radu?
Šla jsem si pro radu. Ráda chodím pro rady, protože každý disponujeme jinými dary a já se ráda obohacuji, takže tenkrát, když jsem předělávala byt, jsem požádala designérku Gábinu Hámovou, manželku mého kolegy Aleše, aby mi s tím pomohla. A protože jsme kamarádky, byla to opravdu dlouhodobá spolupráce.

Jak dopadl výsledek?
Legrace je, že když jsme vše spolu úspěšně dodělaly, byt jsem prodala a s manželem jsme si koupili dům. (smích)

Tereza Kostková tvrdí, že u nich s manželem ponorka nehrozí:

Zdroj: Youtube

Co na to designérka? Nebyla rozčarovaná?
Byla ráda a říkala, že můžeme pokračovat. Jen v případě domu už jí do toho mluvil i můj manžel. Jakub sice není designér, ale nechala jsem mu také prostor, aby se vyjádřil. Chtěla jsem, aby měl v domě svou stopu. Ne aby mu tam přišly dvě cácory a říkaly, jak to má vypadat. (smích)

Vymysleli jste tentokrát s designérkou něco netradičního?
U domu už jsme s Gábi spolupracovali jen částečně. V jeho případě spíš pomáhala s architektonickým nápadem, který poté stavěla firma. Pomáhala vymýšlet tapety a přesouvala věci, které nám vymyslela do bytu. (smích) Musela je překreslit do domečku. Tam už šlo tedy jen o dílčí věci, ale i tak to byla moc hezká spolupráce.

Josef Maršálek a Adriana Mašková
Josef Maršálek o StarDance: Štve mě, že se zlé komenty dotýkají mých nejbližších

Jak jste se seznámila s designérkou Lucií Volfovou, které jste nedávno křtila knihu Jak vytvořit domov?
Lucka si mě pozvala jako kmotru, protože její syn má rád postavu „mojí“ Petry v seriálu Jedna rodina, kde vyrábím marmelády. Řekla mi to ale až na křtu. Kdybych tohle bývala věděla, přinesla jsem Tomáškovi marmeládu. (smích) Designu moc nerozumím, ale je to rodinná věc stejně jako Jedna rodina.

Tereza KostkováTereza Kostková s Bárou Štěpánovou pokřtily knihu Lucie VolfovéZdroj: se svolením Lucie Volfové

Teď se vám toho po pracovní stránce sešlo hodně. Divadlo, vysílání v rádiu, natáčení seriálu a moderování StarDance. Je to frmol?
Myslím, že pracuju jako všichni. Spousta lidí ve své práci dře – zdravotní sestřičky, učitelé… a nezastaví se. Já jsem na třech různých místech, akorát jsem u toho vidět, má profese je tak nastavená. Teď toho mám víc, protože StarDance sebere další dny, musíme se na ni připravovat. Ale jsem zvyklá, že práce přichází ve vlnách.